Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Co jeśli pakiet rozmów międzynarodowych lub roamingu się skończy w trakcie rozmowy?

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 172
  • 0

Co jeśli pakiet rozmów międzynarodowych lub roamingu się skończy w trakcie rozmowy?

Cześć,

żeby wykonywać połączenia międzynarodowe lub dzwonić w roamingu trzeba kupić pakiet, np. 10 minutowy.

Co jeśli w trakcie rozmowy pakiet się skończy? Np. mam pakiet 10 minut i rozmawiam już 9m59s ? Po prostu przerwie? Czy będą jakieś ostrzeżenia, możliwość przedłużenia?

Pytam bo to bardzo niewygodne - czasami nie wiem ile będę musiał rozmawiać, a pakiety mają ważność 30 dni albo w ogóle nie przechodzą na kolejny okres rozliczeniowy... 😞

 

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3283
  • 7774
  • 142

Co jeśli pakiet rozmów międzynarodowych lub roamingu się skończy w trakcie rozmowy?

Połączenie zostanie przerwane. Nie ma możliwości naliczenia dodatkowych opłat, ponieważ Flex, to usługa przedpłacona. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

13 ODPOW. 13

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2155
  • 12158
  • 54

Co jeśli pakiet rozmów międzynarodowych lub roamingu się skończy w trakcie rozmowy?

@piotrkr jeśli pakiet się skończy to zostanie naliczona opłata, jak w cenniku za kolejne minuty, będzie wtedy drogo, warto więc ograniczać czas rozmowy jak minuty z pakietu są na wyczerpaniu, komunikatu raczej nie będzie, trzeba samemu kontrolować czas rozmowy.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 172
  • 0

Co jeśli pakiet rozmów międzynarodowych lub roamingu się skończy w trakcie rozmowy?

@IreneuszCDwedług jakiego cennika? W cenniku Flexa widziałem tylko ceny dla pakietów...


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2155
  • 12158
  • 54

Co jeśli pakiet rozmów międzynarodowych lub roamingu się skończy w trakcie rozmowy?

@piotrkr  mam Flex i korzystam z pakietów minut dla rozmów zagranicznych, więc nie szukałem cennika jak to bez pakietu wygląda, wykupujesz większy pakiet, lub rozmawiasz krótko 😎


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 172
  • 0

Co jeśli pakiet rozmów międzynarodowych lub roamingu się skończy w trakcie rozmowy?

Większy pakiet to np konieczność wyłożenia 150 zł za 50 minut z góry 😞


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 172
  • 0

Co jeśli pakiet rozmów międzynarodowych lub roamingu się skończy w trakcie rozmowy?

A czy da się kupić pakiet w trakcie rozmowy? (Tak żeby przedłużył rozmowę)


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5814
  • 23655
  • 198

Co jeśli pakiet rozmów międzynarodowych lub roamingu się skończy w trakcie rozmowy?


@piotrkrnapisał(-a)

A czy da się kupić pakiet w trakcie rozmowy? (Tak żeby przedłużył rozmowę)


To chyba musisz sam sprawdzić. Tylko nie do końca rozumiem problem, pakiety są zwykle w dniach nielimitowanych połączeń, a nie w minutach. Co miałoby się skończyć w trakcie rozmowy, czego nie dało się przewidzieć przed rozpoczęciem rozmowy?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19191
  • 55407
  • 749

Co jeśli pakiet rozmów międzynarodowych lub roamingu się skończy w trakcie rozmowy?

@piotrkr FLEX ma to do siebie, że nie są naliczane żadne opłaty ponad usługi, pakiety które są wykupione. Jeśli więc masz pakiet 10 minut, to wykorzystasz 10 minut i nastąpi przerwanie połączenia.

Jeśli nie chcesz, aby taka sytuacja nastąpiła, to albo wybierasz większy pakiet ofertę na kartę z odpowiednią ilością środków na koncie lub abonament.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 172
  • 0

Co jeśli pakiet rozmów międzynarodowych lub roamingu się skończy w trakcie rozmowy?

@j131pakiety rozmów międzynarodowych i roamingowych są w minutach (np 10 minut, 50 minut)


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32648
  • 38048
  • 1376

Co jeśli pakiet rozmów międzynarodowych lub roamingu się skończy w trakcie rozmowy?

Pakiety się kończą i powodują rozłączanie rozmowy. W trakcie połączenia nie sprawdzałem.