Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bezpieczny Starter - migracja do Orange Flex


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3182
  • 7343
  • 133

Bezpieczny Starter - migracja do Orange Flex

► Temat został przeniesiony z kategorii AMA - Orange Flex i stanowi komentarz do odpowiedzi udzielonej przez jednego z naszych ekspertów - Moderator Wiktor ◄

 

CDN - https://nasz.orange.pl/t5/AMA-Orange-Flex/Migracja-z-Bezpieczny-Starter/m-p/148330#M297

 

Co do tego, że nie ma wsparcia dla Bezpiecznego Startera, to dobrze i niech tak zostanie. Emotikon: Mrugający

 

8 ODPOW. 8

Zespół Nasz Orange
  • 2814
  • 10739
  • 150

Bezpieczny Starter - migracja do Orange Flex

Ha, ha...

Rozumiem Twoją radość @Ron Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

Ale z drugiej strony fajnie by było, gdyby apka Orange Flex posiadała taki jakiś magiczny przycisk, za pomocą którego włączałoby się zestaw blokad - właśnie pod kartę dedykowaną dla dziecka Szczęśliwy mężczyzna.

 

Ale to pewnie pieśń przyszłości - pomysł zależny od tego, jak mocno taka potrzeba wyrażana by była wśród użytkowników Orange Flex.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Bezpieczny Starter - migracja do Orange Flex

@Wiktor - apka to już ma.

Zespół Nasz Orange
  • 2814
  • 10739
  • 150

Bezpieczny Starter - migracja do Orange Flex

Chodziło mi tu o następujący scenariusz:

- dziecko nie może wchodzić na strony erotyczne (wiadomo - można to czasami zrobić nawet przez przypadek) i dlatego kupuję dla niego Bezpieczny Starter (pomijam fakt, że są sposoby, żeby to ominąć - wifi)

- i teraz, zamiast kupować ten Bezpieczny Starter, to po prostu "uzbrajam" starter dziecka w analogiczną ochronę w apce Orange Flex

 

coś takiego 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Bezpieczny Starter - migracja do Orange Flex

Ta ochrona przed stronami erotycznymi słabo działa.

Zespół Nasz Orange
  • 2814
  • 10739
  • 150

Bezpieczny Starter - migracja do Orange Flex

Ale na tyle mocno by uprzykrzać życie użytkownikom, którzy zakupili go przez przypadek i próbują znaleźć sposób na zdjęcie "blokad" 😛


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Bezpieczny Starter - migracja do Orange Flex

Raczej blokuje wiele zwykłych stron. Jeżeli już to usługa chroń dzieci w sieci ma nowsze bazy danych i działa lepiej. Kontrola rodzicielska chyba dawno nie była aktualizowana wg mnie.
Anonim

Nie dotyczy

Bezpieczny Starter - migracja do Orange Flex

czyżby blokuje Facebooka i Twittera?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Bezpieczny Starter - migracja do Orange Flex

Jak zobaczę w żabce bezpieczny starter to kupie i przetestuje. Bo ludzie w necie o tym pisali a ja problemu nie miałem.