Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

📊 Zmiany w gamifikacji

ROZWIĄZANE

Zespół Nasz Orange
  • 2853
  • 11206
  • 150

📊 Zmiany w gamifikacji


@IreneuszCD napisał(-a)

@Wiktor może tak, może nie 😉

Nie gonię za punktami, żyję chwilą 😄


... I mówisz, że tak jak Beata śpiewa: "Nie odnajdzie więcej nas ta sama chwila" 😉


Zespół Nasz Orange
  • 1139
  • 8444
  • 23

📊 Zapowiedź zmian w gamifikacji


@Ron napisał(-a)

Szkoda, że nie ma koloru wyróżniającego na tych rangach. Tak nas przytłumili 😋


@Ron, @IreneuszCD kolory mają subtelne różnice - od jasnej szarości na pierwszych poziomach, poprzez ciemniejszą szarość w środku, czarny od 45 poziomu i pomarańczowy dla Legendy. Musieliśmy zdać się tutaj na zalecenia naszego brandu 🙂

 

@Piotrekk85 jeszcze tylko nieco ponad 10% tego, co masz i będzie kolejny poziom. Chwila i zrobione 🙂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2086
  • 11756
  • 53

📊 Zapowiedź zmian w gamifikacji

@Wiktor  czasem mam wrażenie, że ta chwila już była, trzeba by OS zresetować, byle nie do niemowlaka, do 30 lat było by optymalnie 😄

@Aśka_M  nasz kolega Piotrek, to ma wyzwanie 😄

Ale w Lato nie będzie chyba tak ostro na NO pracować... Przegrzeje mózg i trzeba będzie speca wzywać, ja jeszcze nie mam programu do naprawy 😄


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32428
  • 36718
  • 1369

📊 Zapowiedź zmian w gamifikacji

Ilość rozwiązań maleje. Tak naprawdę na start z rozwiązaniami było łatwiej bo wiele tematów było "nieporuszanych".

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32428
  • 36718
  • 1369

📊 Zapowiedź zmian w gamifikacji

Ogólnie ja bym zgłosił wniosek formalny przyznania odznaki dla @ketrasaArtur bo widzę, że przegonił mnie w punktach 😉


Zespół Nasz Orange
  • 1139
  • 8444
  • 23

📊 Zapowiedź zmian w gamifikacji

 


@Piotrekk85 napisał(-a)
Ilość rozwiązań maleje. Tak naprawdę na start z rozwiązaniami było łatwiej bo wiele tematów było "nieporuszanych".

@Piotrekk85 to prawda, takie są uroki dojrzałej, prawie 7-letniej społeczności 🙂 Dlatego też znacznie zmniejszyliśmy wymagania dla rozwiązań na wyższych poziomach, żeby to urealnić.

 

A co do "odznakowego" postulatu, to proponuję wyzwanie - odznaka dla pierwszej osoby, która zdobędzie 2 mln punktów 😁

@ketrasaArtur gratulacje za najwyższą ilość punktów na ten moment 🙂


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3235
  • 7565
  • 139

📊 Zapowiedź zmian w gamifikacji

Ogólnie mówiąc zmiany i nazwy jak w przedszkolu😋🤣 teraz to już looz. Chyba dlatego, żeby nikt nas nie mieszał z konsulami Orange. 

Ilość rozwiązań zostaje na semestr czy coś się zmienia bo szukam i nie widze?  Tzn Herosowo zostaje po staremu czy tutaj też zmiany? 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6524
  • 15993
  • 84

📊 Zapowiedź zmian w gamifikacji

Eh zawiodłem 🫤


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 165
  • 658
  • 9

📊 Zapowiedź zmian w gamifikacji

a ja zostałem Odkrywcą 😊


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5502
  • 22286
  • 183

📊 Zapowiedź zmian w gamifikacji

Ja tam mam mieszane uczucia. Nigdy nie aspirowałem do bycia hinduskim guru i generalnie ta nazwa rangi szczególnie mnie drażniła. Mimo to śmiesznie było przez chwilę taki tytuł nosić. Ciekaw byłem czy zdążę wyrobić normę rozwiązań przed zmianami, na które zanosiło się już od bardzo dawna (tak chyba ze dwa zloty temu już była o tym mowa). Zdążyłem, ale byłem prawie pewien że po zmianach będzie jeszcze śmieszniej. I nie zawiodłem się, jest śmieszniej.

Na poważnie, to chyba dobrze, że nie będziemy tak często kojarzeni z etatową obsługą Operatora, co zdarzało notorycznie i wywoływało frustrację obu stron. Wymyślanie komuś od "Guru od siedmiu boleści" też nie będzie już możliwe, no a "Nawigator Galaktyczny od siedmiu boleści" już tak dobrze nie "wchodzi", a za "nawigatora od siedmiu boleści" to nawet trudno się obrazić (przykład oczywiście całkowicie hipotetyczny).

Jeśli mogę jakiś minus tych zmian wytknąć, to różnice między odcieniami szarości są praktycznie niewidoczne więc nie za bardzo jest sens je utrzymywać. Mnie by nie przeszkadzało, gdyby ta informacja była wyświetlana tą samą czcionką dla wszystkich. W zestawieniach czy listach może to i widać, ale takie występują niezwykle rzadko, najczęściej ten napis jest widoczny w nagłówkach postów, gdzie nie ma szans być porównany z innym, więc wygląda na po prostu szary.

@Aśka_Mnapisała:


...Musieliśmy zdać się tutaj na zalecenia naszego brandu.

Konia z rzędem temu, kto skojarzy subtelne odcienie szarości w postach na forum z brandem Orange.