Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zagłosuj na pomysł zanim będzie za późno ⏳


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Zagłosuj na pomysł zanim będzie za późno ⏳

W pierwszych dniach października sprawdzimy popularność zgłoszonych pomysłów. Ok. 20% pomysłów, które będą miały najwięcej głosów - trafi do szczegółowej analizy. Pozostałe, jeśli były zgłoszone przynajmniej 30 dni temu - zostaną zamknięte.

medium.pngKończy się wrzesień, więc to ostatnia szansa na oddanie swoich głosów. Proszę, znajdźcie chwilę czasu, przejrzyjcie zgłoszone pomysły ze statusem Nowy i oddając swój głos zdecydujcie o tym, jak będzie działać Społeczność Nasz Orange:

https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/idb-p/Nasz-Orange-Pomysly/status-key/nowy

 

P.S. Informacje o tym jak działają Pomysły znajdziecie w Zasadach Nasz Orange.

 

8 ODPOW. 8

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Zagłosuj na pomysł zanim będzie za późno ⏳

W końcu coś się ruszyło 😉

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zagłosuj na pomysł zanim będzie za późno ⏳

🙂 fajny pomysł, zachęcić tych co to do tej pory nie czuli potrzeby angażowania się w ten  "temat".

 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Zagłosuj na pomysł zanim będzie za późno ⏳

Szkoda tylko że niewielu użytkowników poza ścisłą czołówką tu zagląda 😞 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Zagłosuj na pomysł zanim będzie za późno ⏳

Myślę, że ci, którzy odwiedzają forum najczęściej wiedzą najlepiej jak można sprawić, aby było jeszcze fajniejsze. Dzisiaj wyślę kilka PW, aby przypomnieć o głosowaniu 🙂

 

Z góry przepraszam za "spam" wszystkich, którzy już głosowali, a otrzymają ode mnie kolejną zachętę Zakłopotany mężczyzna


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Zagłosuj na pomysł zanim będzie za późno ⏳

A baza pomysłów rośnie w siłę 🙂

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zagłosuj na pomysł zanim będzie za późno ⏳

I zamiast ocenić inne zgłaszamy nowe 🙂

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Zagłosuj na pomysł zanim będzie za późno ⏳

@Misiek62, przejrzałem wszystkie i prawie pousuwałem głosy 😛 W trakcie przeglądania urodziły się nowe...prawo dżungli 😉 hehe


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Zagłosuj na pomysł zanim będzie za późno ⏳

Wielkie dzięki dla tych z Was, którzy przejrzeli pomysły i zagłosowali. Jutro nastąpi aktualizacja ich statusów 🙂

 

 

aktualizacja:

 

@Piotrekk85@p2225, @Anonim, @mabud73@Misiek62@nikodem_dyzma@cherbert, gratulujemy! Wasze pomysły są wśród 10 pomysłów, które zdobyły najwięcej głosów i otrzymały status Sprawdzany, co znaczy, że trafiły do szczegółowej analizy.

 

Pozostałe pomysły, jeśli nie mają ponad 30 dni - mają jeszcze szansę "wrócić do gry" - jeśli zdobędą wystarczającą liczbę głosów.

 

Więcej informacji o wyłanianiu najlepszych pomysłów można znaleźć w temacie Zasady Nasz Orange.