Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wszystkiego najlepszego!


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)

... @Anonim, slipki jak slipki, ale sylikonowe opasaki na rękę z logo orange, lub napisem...hmm, do odbioru np w salonie, jak myślisz @Artur... jestem maniakiem sylikonów na nadgarstek Emotikon: LOL


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)

Przed chwilą był kurier z DPD cały na biało bo śnieg sypie....

  Mikołajki czy jak?  😄

Pendrive biały, rękawiczki czarne z białymi końcami palców(na mnie małe ale chętni domowi bdą bo ładne),  smycz do pendriva , kiedyś wieszałem komórkę na takiej ale nowe komórki nie mają zaczepu 😞

 

 Dzięki  @Artur  !   😄


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)

Te białe końce w rękawiczkach pozwalają na używanie ich na ekranach dotykowych smartfonów :)) Niech wszystkie gadżety służą długo! A co do kuriera całego na biało to aż mi się skojarzył skecz "Cyrk" w wykonaniu Piotra Fronczewskiego ;D

 


mabud73 napisał(-a):

... @pablo_ck, slipki jak slipki, ale sylikonowe opasaki na rękę z logo orange, lub napisem...hmm, do odbioru np w salonie, jak myślisz @Artur... jestem maniakiem sylikonów na nadgarstek Emotikon: LOL


 Fajny pomysł! Gdy będziemy zamawiać kolejne gadżety to rozejrzymy się za opaskami 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)

IMG_20170113_133549_HDR.jpg

I do mnie przed chwilą przesyłka dotarła z pendrivem 🙂 Dzięki wielkie 🙂


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)

To zostali nam tylko @Anonim, @Katani1 i chyba @Anonim...oj i chyba ktoś jeszcze(przepraszam za wielokrątną edycję) @Krzysztof018a@ivan46 i @Arturro ...czekamy na info o "białych" kurierach Emotikon: LOL ... @Piotrekk85, dobrze że się odezwałeś. Już myślałem że Ciebie też gdzieś zasypało Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

@edit: dzięki @Artur za zainteresowanie opaskami...tylko żeby nie było że daliśmy palec, a teraz rękę chce odrąbać Emotikon: LOL

 

@edit: ... no i masz ci los... @Misiek62, przepraszam, ale to z powodu ciągłej dyskusji umknęła mi Twoja osoba Emotikon: Mrugający



Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)


mabud73 napisał(-a):

To zostali nam tylko @pablo_ck@Katani1 i chyba @vdsl2...oj i chyba ktoś jeszcze...czekamy na info o "białych" kurierach Emotikon: LOL

 

@edit: dzięki @Artur za zainteresowanie opaskami...tylko żeby nie było że daliśmy palec, a teraz rękę chce odrąbać Emotikon: LOL



Ej.. @mabud73 a do której grupy mnie zaliczasz - ja nie "zgłaszałem" jeszcze odbioru... i jak pamiętam listę to @Arturro zamyka 10-kę... 

 

Jak już wymyślamy gadżety... to może jeszcze koszulki odblaskowe ... a niech nawet logo "świeci" - takie do jazdy na rowerach żeby być widocznym, czy nawet inne gadżety odblaskowe dla młodzieży - przy jakiejś okazji pewnie każdy z nas Herosów, też miałby komu "wręczyć" 😉

A co do rękawiczek, dobrze @Artur, że doinformowałeś... o tej funkcji tych wyróżnionych palców.

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)

@mabud73: pisałeś wcześniej do mnie. Ja się nie wyrabiam, jak wątki są długie, długaśne 🙂
I potem mi umyka 🙂
A powiadomień fura i zwykle dwucyfrowa liczba bo ktoś lubi edytować wpisy :P:P

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)


Misiek62 napisał(-a):. 

 

Jak już wymyślamy gadżety... to może jeszcze koszulki odblaskowe ... a niech nawet logo "świeci" - takie do jazdy na rowerach żeby być widocznym, czy nawet inne gadżety odblaskowe dla młodzieży - przy jakiejś okazji pewnie każdy z nas Herosów, też miałby komu "wręczyć" 😉

A co do rękawiczek, dobrze @Artur, że doinformowałeś... o tej funkcji tych wyróżnionych palców.

 


...haha @Misiek62, skojarzyło mi się jak we śnie, odnośnie koszulek...rozdadzą je i bedą kazali iść nam rowy na światłowód kopać Emotikon: LOL ...a`propos rękawiczek, mam łapsko jak bochenek chleba, ale żonka się bardzo z nich ucieszyła...funkcja "klikania" w rękawiczkach...no "paczajcie" czego to nie wymyślą Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)

@Piotrekk85, tak tak nie będziemy wytykać, kto tak po chwili kilka razy poprawia... ale chyba mamy tego samego faworyta w tej konkurencji 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)

@mabud73 rowek pod światłowód przez swój zdezelowany, wymagający nowego "założenia" trawniczek z radością bym przepuścił... obojętnie czy w koszulce czy bez.. a może bym komuś zlecił przerycie... teraz są takie fajne małe kopareczki... 

 

reszta miasteczka jest "skanalizowana"...  tylko od studzienki do domu musiał bym  zrobić nowe przejście 😉