Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Utrudnienia w korzystaniu z forum


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18406
  • 52633
  • 708

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Na chwilę obecną chyba jest ok. Wczoraj musiałem się logować obłędu nie było. Co do powiadomień, to obecnie nie wyskakują nieprzewidziane ilości.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 410
  • 1055
  • 7

Utrudnienia w korzystaniu z forum

U mnie za każdym razem 

logowanie.png

o tym już wcześniej wspominałem. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@Aśka_M  u mnie błędów jakichkolwiek brak, no może poza tym (ale to nie błąd) że zauważam ostatnio częstsze wylogowywanie z forum, obojętnie czy to komputer, czy komórka.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2812
  • 7020
  • 183

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Awatar OK i brak kosmicznych powiadomień, chociaż raz już pisałem, że wszystko wydaje się być w porządku, a nie było...

I tak jak poprzednik, coraz częściej wylogowuje mnie na kompie, na komórce sesję trzyma chyba z rok 🙂


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Brak biednych dzwoneczków i awatar normalnie działa 😃 jest ok na ta chwile.


Zespół Nasz Orange
  • 1134
  • 8355
  • 23

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@jaryn wiem, pamiętam, ale jest to nadal w analizie. Odezwę się do Ciebie w tej sprawie w pw.

@slav72, @Katani1 wylogowania kilkakrotnie mogły mieć miejsce w przypadku restartu naszej platformy. Mieliśmy ich kilka w ostatnim czasie w związku z wgrywaniem kolejnych poprawek.

Anonim

Nie dotyczy

Utrudnienia w korzystaniu z forum

U mnie sprawa wygląda tak:

Laptop, PC-et stacjonarny i telefon z aplikacją.

Nic mnie tak nie wkurza jak sytuacja w której:

1. Otwieram pocztę i widzę, że ktoś odpowiedział na mój post.

2. Klikam w link i czytam odpowiedź.

3. Daje odpowiedz i... 

4. Otwiera się okno do edycji, widzę swój awatar u góry strony. Jednym słowem - miodzio i petarda.

5. Pisze swoją odpowiedź. Nieraz że 20 min. na to poświęcam, bo jeszcze coś zmienię, etc...

6. Klikam przycisk : >>Publikuj<<

7. Dostaje nerwa i targami włosy z głowy....

8. Na ekranie widzę ekran logowania.

9. Powrót do poprzedniej strony skutkuje błędami na stronie.

10. Po zalogowaniu - wskakuje główne okno NO i to by było na tyle...

11. Czasami mam ochotę wkomponować klawiaturę do monitora. I pewnie bym to zrobił gdyby wyjechała ona z monitora któremuś adminowi z tego forum, w jego monitorze.... Albo smartfonie. 😜

 

Poprawcie to proszę. Nawet w sposób najprostszy. Brak logowania do systemu - brak możliwości edycji posta. Będę widział, że mam się najpierw zalogować. Potem dopiero odpisywać na posty innych...

Z góry dziękuję za przychylność. 😉😀😜😁😉


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 27
  • 0

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Popieram, też miałem taki problem


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10895
  • 150

Utrudnienia w korzystaniu z forum

dzięki @Anonim za ten szczegółowy opis 🙂... Oczyma wyobraźni ujrzałem klawiaturę wychodzącą z monitora 😉 i zrobiłem w ostatniej chwili unik, uff 😋

 

Generalnie im rzadziej platforma będzie restartowana, tym rzadziej taka sytuacja będzie miała miejsce, bo po prostu będziesz już zalogowany.


Problem był już wcześniej sygnalizowany. Deweloperom nie udało się go rozwiązać. Ale zrobimy drugie podejście. Oczywiście do tego czasu zalecamy logowanie przed odpowiedzią. Hm, górna belka powinna jednak pokazywać czy obecnie jesteśmy zalogowani 🤔


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Dziś znów wylogowało mnie z forum na kompie, raz podczas przeglądania, później podczas pisania postu z ekranem 

slav72_0-1635412849501.png