Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Utrudnienia w korzystaniu z forum


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@Katani1  za to inni maja jak widac 😂

Do tego dochodza jeszcze powiadomienia, dzis magiczny nr 101😁


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Utrudnienia w korzystaniu z forum

A z powiadomieniami od 2-3 dni mam spokój, tylko awatar raz mój, raz nie. Taka ciekawostka, na mobilnym chromie sesję trzyma już chyba z pół roku.

Edit:

Chyba ktoś to czyta, bo od razu dostałem 33 powiadomienia...


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Utrudnienia w korzystaniu z forum

No nie można się zalogowac 😂😂😂

20211005_093124.jpg

Anonim

Nie dotyczy

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Ja też ostatnio mam problem z logowaniem. Dziś rano już 2 raz nie mogłam wejść. Ogólnie komórka logowała mi się automatycznie, a tu zonk. Czyszczenie ciasteczek nie pomaga. A nie mam jak spróbować na innym urządzeniu bo nie pamiętam hasła (ahh ta skleroza, SKS się odzywa). A jak próbuję skorzystać z opcji odzyskiwania wyskakuje mi komunikat, że dla takiego adresu @ nie ma konta. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52616
  • 601

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Za to na edge mimo zamknięcia pamięta i się nie muszę logować następnego dnia...ot, dziw


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Utrudnienia w korzystaniu z forum

oooo
czary mary i bez czyszczenia przegladarki sie udalo zalogowac za pierwszym razem
wnioskuje ze to nie wina mojego sprzetu przegladarek a serwisu NO
oby juz bez przygód 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 86
  • 263
  • 1

Utrudnienia w korzystaniu z forum

nzmc_06_0-1634055308691.png

Fajnie. Próba logowania prawidłowego czasami zwraca kod HTTP 401, czyli próbę nieautoryzowanego dostępu wykryto. Teraz właśnie logowałem się w Chrome na komputerze przed chwilą i poszło bez problemu. Wyobrażam sobie, podaję prawidłowe dane do logowania, a tu "HTTP 404 - Not found".


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@nzmc_06 sytuacja zgłaszana wielokrotnie, również przez innych użytkowników. Na razie wykrywanie usterki.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 86
  • 263
  • 1

Utrudnienia w korzystaniu z forum

U mnie na Edge (laptop) brak problemów z logowaniem, tak samo jak na Chrome (smartfon).


@slav72 Przed chwilą na swoim warsztatowym zalogowałem się na forum NO też bez lisa chytrusa o imieniu HTTP 401


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Najwyższa pora na małe podsumowanie w temacie problemów, z którymi ostatnio borykaliśmy się.

  1. Błąd 401 - zmagaliśmy się z nim długo 🛠 Jakiś czas temu udało się częściowo go naprawić. Pewnie zauważyliście - pomimo, że czasem błąd się wyświetlał, to zalogowanie było realizowane i po odświeżeniu strony było ok. Wczoraj dostawca potwierdził nam (boję się, ale użyję tego słowa) - ostateczne wyeliminowanie utrudnień. Nasze testy potwierdzają, że teraz wszystko działa tak, jak trzeba 👍
  2. Brak osobistego awatara z poziomu strony z powiadomieniami - problem wyeliminowany jakiś czas temu. Każdy widzi tam teraz to, co powinien, czyli swój awatar 👍
  3. Błędna liczba powiadomień w dzwonku - tutaj jeszcze testujemy, ale wygląda na to, że też jest już ok 👍 Dajcie znać, gdyby jednak nadal niepokoiły Was 101.