Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Utrudnienia w korzystaniu z forum


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 1078
  • 7

Utrudnienia w korzystaniu z forum

A błąd 500? 


Pracuję w Orange
  • 1154
  • 8695
  • 23

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@jaryn w jakiej sytuacji i kiedy pojawił się błąd 500?

Dotychczas zdarzał on się w przypadku, kiedy za pierwszym razem zostało wpisane błędne hasło, wtedy rzeczywiście po kolejnej próbie wyświetlał się błąd 500 i nad tym jeszcze pracujemy.

Czy teraz (po poprawce w sprawie 401) 500 wyświetliła się w jakichś innych okolicznościach?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5485
  • 18253
  • 186

Pracuję w Orange
  • 1154
  • 8695
  • 23

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@Misiek62 generalnie problemy po stronie MO nie powinny mieć wpływu na NO, bo obecnie korzystamy z innych systemów autoryzacyjnych. No chyba, że ktoś, coś przy okazji zepsuł.

Na teraz mam potwierdzenie, że powinno być już wszystko ok. Od mojego poprzedniego posta mieliśmy jeszcze serię poprawek. Gdyby jednak coś... to oczywiście dawajcie znać.

 

@jaryn mogło się zdarzyć tak, że trafiłeś na kolejny restart środowiska i stąd chwilowy błąd 500.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 1078
  • 7

Utrudnienia w korzystaniu z forum

błąd 500 pojawia się zawsze jak się loguje, trzeba jeszcze raz wejść i kliknąć zaloguj się po tym wskakuję jako zalogowany. Niema to żadnego związku z błędnym wpisaniu hasła, wtedy jest komunikat, że źle wpisane.


Pracuję w Orange
  • 1154
  • 8695
  • 23

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@jaryn dzięki za info. Szczerze przyznam, że nie spotkałam się z taką sytuacją testując różne przypadki. Rozumiem, że po dzisiejszych poprawkach problem u Ciebie nadal występuje? Potwierdź proszę.

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19421
  • 56152
  • 763

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Na smartfonie wylogowało mnie z forum NO. Ponowne logowanie przebiegło bez problemów.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 2072
  • 6493
  • 70

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Slimjet na komputerze - błąd 401.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19421
  • 56152
  • 763

Utrudnienia w korzystaniu z forum

U mnie to samo co u @spiro. Ale zanim błąd się pojawił, nie mogłem się zalogować. Komunikat: Nieprawidłowy login lub hasło. Potem pojawił się błąd. Pomogło czyszczenie ciasteczek i logowanie przebiegło pomyslnie.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 129
  • 464
  • 1

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Niestety u mnie nie pomogło ani wyczyszczenie całkowite danych przeglądarki, ani żadne inne zabiegi. Korzystam z Chrome i wciąż mam błąd 401 przy logowaniu.

Udało mi się natomiast zalogować na Edge.