Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Utrudnienia w korzystaniu z forum


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Ok, w takim razie czekamy.. 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@Bartłomiej mam nadzieję, że te zmiany będą na lepsze i będzie załatwiona sprawa wylogowywania i auto wylogowywania.


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Utrudnienia w korzystaniu z forum

To może ja podsumuję sytuację z logowaniem 🙂

Otóż to, że wcześniej sesja trwała dłużej wynikało z błędu, który mieliśmy od dość dawana. Pewnie pamiętacie, że wylogowanie nie zawsze działało poprawnie i czasem konieczne było powtarzanie czynności. Dwa tygodnie temu ten błąd został naprawiony.

  • Obecnie czas sesji wynosi 200 minut i wszystko działa tutaj poprawnie. Potwierdzają to nasze wieeeelokrtotne testy i analizy czasu sesji użytkowników.
  • 200 min dotyczy czasu bezczynności. Sesja nie jest ograniczana przy aktywności (rozumianej jako poruszanie się po forum).
  • Zamknięcie przeglądarki powoduje wylogowanie - i to jest prawidłowe zachowanie. Jeżeli w urządzeniu mobilnym macie ustawienie, że przeglądarka działa w tle - wylogowania nie będzie, ale jeżeli wyjście z przeglądarki powoduje jej zamknięcie - następuje automatyczne wylogowanie.

To, co planujemy zrobić, to wydłużenie czasu sesji przy bezczynności do maksymalnego czasu 2000 min, ale tu potrzebna jest rozbudowa. Mamy info od dostawcy, że będzie to możliwe w pierwszej połowie stycznia. Mam nadzieję, że się uda 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Utrudnienia w korzystaniu z forum

jak mawia klasyk: " i to jest słuszna koncepcja...i ona jest słuszna-ta koncepcja.."


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Opis @Aśka_M wyjaśnia, czemu ciągle jestem wylogowywany na urządzeniach mobilnych, a na stacjonarnych nie.

 

Cóż, będzie mniej zaglądania na NO ☹️


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Nie killuj aplikacji w telefonie i nie będzie problemu.


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Wracam do tego tematu, aby dopytać Was czy u kogoś pojawia się jeszcze błąd 500 podczas logowania. Jeżeli tak jest, wielka prośba o sygnał 🙂


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@Aśka_M  Mi pomogli @Wiktor  i @Bartłomiej  za co im  bardzo dziękuję logowanie działa mi poprawnie 👍 


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@Citi2017 super 🙂 Cieszę się, że jest już ok  🙂


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Moi drodzy, mamy już ustawioną sesję na 2000 min. (To max - więc nie dałoby się, chociaż symbolicznie, ustawić na 2020 😉, pardon - 2021 😋, coś nie mogę się "uwolnić" od tamtego roku).

Tak że... Mamy nadzieję, że to poprawi komfort korzystania z Nasz Orange 😇