Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

🎈🎉 To juuuuuuż 3 lata ⏳ Nasz Orange! 🙌


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

🎈🎉 To juuuuuuż 3 lata ⏳ Nasz Orange! 🙌

uff, zdążyłem... trochę  w tym roku jestem mniej aktywny (taka moja subiektywna ocena) ale nie zmienia to faktu, że NaszOrange, był i jest dla mnie ważnym miejscem... Życzę Zespołowi wytrwałości, a Nam użytkownikom jak najwięcej satysfakcji z bytności na tym forum. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 97
  • 301
  • 0

🎈🎉 To juuuuuuż 3 lata ⏳ Nasz Orange! 🙌

Ho ho ho jak ten czas leci... Gratulacje dla wszystkich, którzy są od początku 🙂 i smutno, że niektórych z Zespołu, tych co budowali zręby społeczności, już tu nie ma w tej roli.

Anonim

Nie dotyczy

🎈🎉 To juuuuuuż 3 lata ⏳ Nasz Orange! 🙌

Dołączam do życzeń Emotikon: Bardzo szczęśliwy By owoce tego forum, tak pracowicie pielęgnowane, smakowały każdemu forumowiczowi jednakowo, czyli cały czas na słodko. STO LAT!!! Serce


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

🎈🎉 To juuuuuuż 3 lata ⏳ Nasz Orange! 🙌

Dalszych sukcesów 🙂 Powodzenia i kolejnych sukcesów. Chociaż uważam że forum bez @Artur to już nie to samo miejsce, że dużo się zmieniło, czy na lepsze - osobiście uważam że nie koniecznie. Ale....każdy ma prawo do własnej opini i oceny 🙂 Obawiam się za za jakiś czas to miejsce może stać się przysłowiowym "trupem". Gdyby nie wąskie grono Herosów i ich wiedzy - w szczególności @Piotrekk85 który swoją wiedzą przebija całe BOK to "reanimacja" NO stałaby się faktem. I moje pytanie - co będzie gdy zabraknie stałych Herosów? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

🎈🎉 To juuuuuuż 3 lata ⏳ Nasz Orange! 🙌

@nikodem_dyzma: gdy zakończą aktywność starzy Herosi, to przyjdą inni "młodzi gniewni" 🙃

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

🎈🎉 To juuuuuuż 3 lata ⏳ Nasz Orange! 🙌

Albo zostanie gruntownie zmieniona formuła ...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

🎈🎉 To juuuuuuż 3 lata ⏳ Nasz Orange! 🙌

W to wątpię...

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

🎈🎉 To juuuuuuż 3 lata ⏳ Nasz Orange! 🙌

Ależ ten czas szybko śmiga. Wydaje się, że dopiero niedawno był start NO, a tu już pyknęło 3 lata. Gratulacje i kolejnych jeszcze lepszych lat funkcjonowania serwisu, kolejnych sukcesów, rozwoju, niekończących się pomysłów na to miejsce w wirtualnym świecie i wszystkiego najlepszego dla całego zespołu Nasz Orange. Szacun za włożony wysiłek w tworzenie tej przestrzeni oraz dla wszystkich, którzy angażują się w codzienne pomaganie innym klientom lub przyszłym abonentom Orange 🙂 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

🎈🎉 To juuuuuuż 3 lata ⏳ Nasz Orange! 🙌

Wszystkiego Najlepszego dla NO, pracowników i użytkowników 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

🎈🎉 To juuuuuuż 3 lata ⏳ Nasz Orange! 🙌

Dzisiejsze foto dla trzylatka...  😄 

 

ekologiczne brzoskwinie.JPG