Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

🔎 Seria pytań i odpowiedzi z ekspertem z Orange. Kogo chcielibyście zaprosić? 🤓


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

🔎 Seria pytań i odpowiedzi z ekspertem z Orange. Kogo chcielibyście zaprosić? 🤓

W ramach jednego z pomysłów, które pojawiły się w społeczności, planujemy cyklicznie umożliwiać Wam wybieranie ekspertów - pracowników Orange, których zaprosimy na forum i którym będziecie mogli w określonym czasie zadać pytania związane z ich pracą w Orange.

 

Co interesuje Was najbardziej? Gaming? 5G? Konkretna usługa, np. WiFi Calling? A może aplikacje mobilne, np. Mój FunBox lub Mój Orange? 

 

W komentarzach poniżej proponujcie proszę interesujące Was tematy, a my znajdziemy eksperta, który zajmuje się danym tematem w Orange i który osobiście odpowie na Wasze pytania.

1.JPG

23 ODPOW. 23

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2812
  • 7020
  • 183

🔎 [Ankieta] "AMA" z ekspertem z Orange. Kogo chcielibyście zaprosić ❔❔

https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/Przechodzenie-do-pierwszego-nieprzeczytanego-posta-Podej%C5%9...

@Lithium-LR  jest moim idolem. Wypowiada się na forum prawie tak często jak ja 🙂

Chociaż nie, pewnie jego języka bym nie zrozumiał...

Anonim

Nie dotyczy

🔎 [Ankieta] "AMA" z ekspertem z Orange. Kogo chcielibyście zaprosić ❔❔

Dlaczego nie ma kompatybilności w działaniu aplikacji MO i w wersji przeglądarkowej?

To pytanie mnie nurtuje już od dłuższego czasu, ponieważ dostrzegam wciąż inne ich zachowania.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

🔎 [Ankieta] "AMA" z ekspertem z Orange. Kogo chcielibyście zaprosić ❔❔

@Katani1, dowcipnisiu 😄 Lithium-LR nie pracuje w Orange, choć gdybyście chcieli wypytać dostawcę platformy, na której działa Nasz Orange to pewnie moglibyśmy to zorganizować.

@Anonim, jeśli masz konkretne pytanie jak to powyżej to załóż nowy temat. Postaramy się pomóc w zdobyciu odpowiedzi.

Tutaj proszę tylko konkretne propozycje tematyczne, np. "Chciałbym zadać kilka pytań osobie odpowiedzialnej za aplikację Mój Orange", albo "Interesuje mnie temat SuperKoderów i chciałbym zadać kilka pytań osobie, które zajmuje się tym tematem w Orange", czyli nie zadajemy pytań, bo od tego są wątki, tylko wskazujemy na obszar tematyczny, który nas interesuje.

Inne posty, od teraz, będą traktowane jako nie na temat i przenoszone do innych działów. No dalej! Liczę na Was :), ale też bez pośpiechu, ankieta będzie przez kilka dni.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

🔎 [Ankieta] "AMA" z ekspertem z Orange. Kogo chcielibyście zaprosić ❔❔

Jeśli o mnie chodzi, to mam propozycje:
- kogoś od rozwoju contentu (to Orange Vod, Telewizji Tu i tam, innych sfer rozrywkowych o ile w jednym zespole jest to na dziś rozwijane)
- kogoś od oferty/usług prepaid.

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

🔎 [Ankieta] "AMA" z ekspertem z Orange. Kogo chcielibyście zaprosić ❔❔

Wzorem konkurencji moim zdaniem bardzo fajna byłaby rozmowa z osobą, która ma ogromne doświadczenie i jeszcze większą wiedzę telekomunikacyjną oraz stoi na czele Orange, czyli z Panem Prezesem Jean-François Fallacher (jeśli w ogóle jest to kiedykolwiek możliwe). Myślę, że byłaby to niezwykle interesująca i wyjątkowa rozmowa na Nasz Orange.

Poza tym interesuje mnie kwestia rozwoju usług telewizyjnych, VOD, Orange TV Go itp. Mogłoby też takie AMA rozwiać wątpliwości użytkowników Nasz Orange odnośnie kwestii dlaczego nie ma w ofercie niektórych stacji, skąd wynikają różnice między IPTV a DTH. 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

🔎 [Ankieta] "AMA" z ekspertem z Orange. Kogo chcielibyście zaprosić ❔❔

Rozmowy z naszym Szefem nie wykluczamy, Herosi w zamkniętej grupie widzieli, że zna społeczność i ma nawet swój forumowy kubek :), może w przyszłości zorganizujemy tę rozmowę jako taką "wisienkę na torcie", ale póki co proszę skupmy się na tematach eksperckich.
Forum jest przede wszystkim po to, aby pomagać innym i większość najaktywniejszych z Was to potwierdza. Zwróćcie uwagę, że dzięki rozmowie z ekspertami z Orange możecie zdobyć specjalistyczną wiedzę, której nie uzyskacie w żaden inny sposób i dzięki której będziecie mogli skuteczniej pomagać innym. Takie ekspresowe i bardzo unikatowe szkolenie, którego tematykę możecie wybrać 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

🔎 [Ankieta] "AMA" z ekspertem z Orange. Kogo chcielibyście zaprosić ❔❔

A ja bym chciał poznać odpowiedzi od kogoś kto rozwieje poniższe wątpliwości w temacie VoLTE i konfiguracji sieci:
- kiedy pojawi się balansowanie ruchem między pasmami?
- kiedy agregacja "od dołu", a nie tylko "od góry" (czyli dwie możliwości: LTE2600+1800+800 lub LTE1800+800)?
- kiedy naprawiony zostanie problem niedochodzących połączeń gdy ma się w telefonie(bez VoLTE) LTE2600 + U900, gdzie rozmówca słyszy dźwięk łączenia, a my dostajemy SMS, że ktoś próbował się dodzwonić?
- kiedy zacznie pojawiać się LTE2100 i na jak dużym bloku (jeśli na 14,8MHz to co z terenami przygranicznymi gdzie jest tylko LTE+U2100+GSM? Będzie U900?)?
- kiedy CSFB do 2G? Obecnie jest tylko do 3G (ponownie wraca problem przygraniczny)?
- jak dużego nakładu prac wymaga uruchomienie LTE2100 na obecnym sprzęcie znajdującym się na stacjach?
- czy jest szansa na własne LTE1800 na 10MHz?
- jakie są plany na pasmo 900MHz w świetle LTE2100?
- LTE2100 czy będzie w MIMO 4x4?
- czy zostanie poprawiony zrzut z VoLTE do 3G i czy pojawi się zrzut do 2G?
- kiedy będzie EVS w VoLTE?
- kiedy USSD w LTE (obecnie zrzuca do 3G)?
- (ogólnie kwestia połączeń alarmowych w VoLTE)?
- dlaczego na sofcie Orange nie pojawia się ikonka "HD" podczas połączenia, a w sieci na "T" na tych samych modelach jest?
- ViLTE/ViWiFi - jest planowane?
- SMS/MMS w WiFi Calling - kiedy?

- czy po uruchomieniu LTE2100, sieć będzie wspierała agregację 4-ech pasm?

- dzięki za połączenia oczekujące w prepaid. Czy są plany na wdrożenie przekierowań, wstrzymywania rozmów oraz rozmów konferencyjnych?  😉

 

Jak coś sobie przypomnę to będę aktualizował ten komentarz 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

🔎 [Ankieta] "AMA" z ekspertem z Orange. Kogo chcielibyście zaprosić ❔❔

Połączenia oczekujące są chyba tylko po vowifi lub volte. I to z dużymi bugami przy zmianie zakresu.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

🔎 [Ankieta] "AMA" z ekspertem z Orange. Kogo chcielibyście zaprosić ❔❔

No tylko, ale zawsze coś. Zmiana zakresu, czyli przejście na 3G? 😉