Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Posłuchajcie nas – czyli Zespół NO pod gradobiciem pytań 🎧


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Posłuchajcie nas – czyli Zespół NO pod gradobiciem pytań 🎧


@Piotrekk85napisał(-a)
Dobrze, że nikt nie wpadł na gradobicie pytań do Herosów 🙈

Chyba, że nie na poważnie 😉 Albo Zespół zapyta nas o coś... np. w czym mogą pomóc, tak jak ostatnio wołałeś o pomoc z kontem.


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Posłuchajcie nas – czyli Zespół NO pod gradobiciem pytań 🎧

@Matt55 dzięki 🙂 pomyśleliśmy, że 5 urodziny to dobry moment, żeby dać się poznać jako Zespół nieco bliżej 🙂

@Citi2017 rzeczywiście była masa śmiechu, dzięki czemu montażysta @Rafał miał sporo roboty, żeby to ogarnąć.

@Misiek62 okazuje się, że już samo audio było niezłym wyzwaniem 😄 Świadomość nagrywania odrobinę "usztywnia" i powoduje rozspójnienie między tym, co chce się powiedzieć, a co się finalnie mówi 🙃 Nie mniej jednak to ciekawe doświadczenie 🙂

@Piotrekk85 przetarliśmy szlaki, więc jak taki pomysł powstanie, to podpowiemy Wam co i jak 😆😆😆

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Posłuchajcie nas – czyli Zespół NO pod gradobiciem pytań 🎧

@Aśka_M  pochwalę się, że w pracy kilka razy musiałem się wypowiadać do kamery, bądź do nagrania radiowego... faktycznie trochę aparat mowy czasem się zacina 😉 - chociaż nie jestem rzecznikiem prasowym, ani "szefem" firmy, który ma to "wpisane w funkcję".

Najczęściej dziennikarze z dłuższego nagrania z moją wypowiedzią, w swojej metodologii przedstawiania takich materiałów, wycinali fragmenty tego co mówiłem i montowali w swoją narrację.

Ale w Waszym przypadku, w gronie znających się osób i w luźnej atmosferze... 


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Posłuchajcie nas – czyli Zespół NO pod gradobiciem pytań 🎧

@Misiek62 może to kwestia "początków", a może świadomość przeznaczenia materiału 😉 A luźna atmosfera dodaje roboty w trakcie obróbki 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Posłuchajcie nas – czyli Zespół NO pod gradobiciem pytań 🎧

Jasne @Aśka_M , chociaż wiesz, przeznaczenie mnie też mobilizowało, żebym nie klepnął nic niezgodnie z tym jak są uregulowane kwestie o których opowiadałem. 😉


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Posłuchajcie nas – czyli Zespół NO pod gradobiciem pytań 🎧

@Misiek62 właśnie, właśnie - mieliśmy tak samo 🙂


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Posłuchajcie nas – czyli Zespół NO pod gradobiciem pytań 🎧

@Aśka_M  skoro @Piotrekk85 chce to może zorganizować mu taki wywiad w imieniu wszystkich herosów 😜😁


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Posłuchajcie nas – czyli Zespół NO pod gradobiciem pytań 🎧

Dzięki wielkie za to, że dane mi było Was posłuchać "na żywo". Jestem mega zarajany Waszą kreatywnością. Tak trzymajcie😘

 

________________

Wpis edytowany - Rafał