Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Friends: szukamy ekspertów w województwie śląskim


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Orange Friends: szukamy ekspertów w województwie śląskim


mila.PNG

Od jakiegoś czasu oferujemy usługę Orange Friends, dzięki której:

  • osoby, które potrzebują pomocy technicznej mogą łatwo zamówić pomoc, także do domu
  • osoby, które znają się na smartfonach, komputerach lub telewizorach i mają smykałkę do pomagania innym (czyli Wy!) mogą odpłatnie udzielać pomocy w wybranym przez siebie zakresie

Innymi słowy to taki Uber dla pomocy technicznej Emotikon: Szczęśliwy Usługa działa już w Warszawie, w Krakowie i w Rzeszowie.

 

Obecnie zbieramy zainteresowanych pomaganiem w wybranych miastach województwa śląskiego:

Katowice, Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Rybnik i Częstochowa.

 

Jeśli mieszkacie w jednym z tych miast lub okolicy i widzicie siebie w roli osób, które odpłatnie pomagają innym - uzupełnijcie formularz zgłoszeniowy. Bez żadnych zobowiązań 🙂

 

Więcej informacji znajdziecie na stronie http://bit.ly/OrangeFriends

 

/update 10.03.2017 - dodanie Krakowa i Rzeszowa do pilotażu/
update: 05.07.2017 - dodanie informacji o rekrutacji w woj. śląskim

111 ODPOW. 111
Anonim

Nie dotyczy

Orange Friends: chcecie zarabiać na pomaganiu innym?

@Artur Jestem zaEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Friends: chcecie zarabiać na pomaganiu innym?

Fajna inicjatywa.
Anonim

Nie dotyczy

Orange Friends: chcecie zarabiać na pomaganiu innym?

@Artur @Piotrekk85 Moja wiedza jest, spora wykonuje instalacje anten TV/SAT i okablowania Małych domów od 1994 r. prawie każdy sprzęt RTV znam .Praca w Serwisie  RTV od 15 lat.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Orange Friends: chcecie zarabiać na pomaganiu innym?

 Inicjatywa fajna... 😄 

Ale  - ja nie jestem z Warszawy a więc póki co beze mnie. 

 Mało znam szczegółów ale tu są potrzebni ludzie którzy mają jakieś wiadomości fachowe i musi być jakiś system weryfikacji umiejętności kandydatów. Tu żartów nie ma - klient potrafi być bezwzględny szczególnie w stosunku do ludzi młodych. Wiem o czym mówię bo jestem elektronikiem z 40-letnim stażem, również w obsłudze klienta....

    Będę kibicował! 😄

Anonim

Nie dotyczy

Orange Friends: chcecie zarabiać na pomaganiu innym?

@Jozefg Mam nadzieje ze będzie wstępne sprawdzenie swoich umiejętności w siedzibie Orange ?


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Orange Friends: chcecie zarabiać na pomaganiu innym?


vdsl2 napisał(-a):

... ze będzie wstępne sprawdzenie swoich umiejętności w siedzibie Orange ?


Nie wiem ale ludzi o nieznanych umiejętnościach ja bym się obawiał wypuszczać w ludzi...

 

Anonim

Nie dotyczy

Orange Friends: chcecie zarabiać na pomaganiu innym?


Jozefg napisał(-a):

vdsl2 napisał(-a):

... ze będzie wstępne sprawdzenie swoich umiejętności w siedzibie Orange ?


Nie wiem ale ludzi o nieznanych umiejętnościach ja bym się obawiał wypuszczać w ludzi...

 


@JozefgTaka praca nie jest, prosta wiem, co pisze wiedza to nie wszystko.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Orange Friends: chcecie zarabiać na pomaganiu innym?

Ja tam mogę iść, jak usługa wejdzie do Torunia. Jak nie poradzę sobie z telefonem lub TV, to chociaż łazienkę albo pokój wyremontuję 😉 A tak na serio...sporo ludzi do dzisiaj nie potrafi wykonać podstawowych konfiguracji tv lub telefonu. Może być ciekawie. Musiało by się to wszystko jednak opierać na porządnym zapleczu technicznym...pomysł prawy...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Orange Friends: chcecie zarabiać na pomaganiu innym?

Ha ja też spoza Wa-wy... nawet w mieście w okolicach 100tys nie mieszkam, tylko w miasteczku około 3500 mieszkańców, więc raczej tu ten pomysł nie ma szans... ale generalnie ... może jakieś zapotrzebowanie... Zgadzam się jednak z Kolegami, że kwestia zaufania, czy też "weryfikacji kompetencji" jeżeli w jakimś zakresie te osoby, czy "program" mają być autoryzowane przez Orange... powinna być realizowana.

 

PS. Ciut prywaty 😉 od jakiegoś czasu wkurza mnie mój zestaw sat... przydałaby się pomoc, weryfikacja ustawienia, może częściowy nowy zestaw, montaż... bo część okablowania już wymieniłem... @Anonim ZROBIŁBYŚ MI PRZYSŁUGĘ 😉 hi hi hi... zanim "program" do mnie dotrze? Zdaję sobie sprawę, że kanały HD wymagają super precyzyjnego ustawienia... a moja miska ma już naście lat, silne wiatry ją lekko przestawiają, do tego mam zeza i diseq i multiroom... czytam także, że zachmurzenie też się psoci w odbiorze... 😄

 

@mabud73 Pierniku, mam dla Ciebie zajęcie też znaleźć? może nie remont a zwiększenie liczby punktów sanitarnych, z wydzieleniem części strychu pod to przeznaczenie 😉 może być?