Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowi Herosi w społeczności: @burebusek oraz @nikodem_dyzma


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6089
  • 109

Nowi Herosi w społeczności: @burebusek oraz @nikodem_dyzma

Herosi to najbardziej zasłużeni i zaangażowani użytkownicy Nasz Orange, którzy chętnie pomagają innym i są ambasadorami forum. Są w pierwszej kolejności zapraszani na wydarzenia społeczności, np. zloty Nasz Orange i mają dostęp do specjalnej grupy, w której pojawiają się m.in. zaproszenia do testowania urządzeń i aplikacji

Z radością ogłaszamy, że do grona Herosów dołączyli dwaj, dobrze znani stałym bywalcom forum - użytkownicy:

 burebusek.PNG      nikdem.PNG
   

 

@Anonim błyskawicznie włączył się w życie społeczności, jest jednym z najbardziej aktywnych użytkowników, a jego sympatyczny, charakterystyczny styl wypowiedzi można rozpoznać już po kilku zdaniach.

@nikodem_dyzma miał kiedyś nick pablo_ck i był już Herosem jako jeden z najbardziej zaangażowanych i niosących pomoc użytkowników. Później zrobił sobie przerwę od forum i... wrócił, co nas bardzo cieszy, a skoro już wcześniej był Herosem to tytuł odzyskuje.

 

Nowym-starym Herosom dziękujemy i gratulujemy! 🙂

 

Aktualnie tytuł Herosa Społeczności mają:
@Piotrekk85@Misiek62@Anonim@Jozefg@Jarek@Katani1@Mat@mabud73@nikodem_dyzma @Anonim

 

27 ODPOW. 27

Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Nowi Herosi w społeczności: @burebusek oraz @nikodem_dyzma

@Anonim i @nikodem_dyzma - Gratulacje Panowie!!!!


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1069
  • 27

Nowi Herosi w społeczności: @burebusek oraz @nikodem_dyzma

@Anonim, @nikodem_dyzma - dzięki za Wasze zaangażowanie i gratulacje 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Nowi Herosi w społeczności: @burebusek oraz @nikodem_dyzma

Dziękuję bardzoEmotikon: zakłopotanyEmotikon: Bardzo szczęśliwy jednocześnie. Możecie mi mówić Bronek...to na pierwsze, a Andrzej na drugie. Mam tyle lat, co @Misiek62 w nicku i od siedmiu lat jestem szczęśliwym, kolejarskim emerytem. Niektórych z Was poznałem, co prawda wirtualnie, ale Ciebie @Mat muszę posłać do kardiologaEmotikon: Mrugający Można tak biegać bez napitki jak nakręcony?Emotikon: Zaskoczony


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5433
  • 17892
  • 186

Nowi Herosi w społeczności: @burebusek oraz @nikodem_dyzma

Miło być w szerszym gronie ... zasłużone miano Panowie. Szkoda, że nie ma wśród na Heroin 😉 ... no właśnie, czy tytuł "Heros" jest odmienny?

Anonim

Nie dotyczy

Nowi Herosi w społeczności: @burebusek oraz @nikodem_dyzma

@Misiek62, od boga miłości zacznij odmieniać przez zaimki, to Ci wyjdzieEmotikon: Język


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Nowi Herosi w społeczności: @burebusek oraz @nikodem_dyzma

Kobieta Heros to Heroina... ale nie wiem czy byłoby to równie pozytywne co heros Szczęśliwy mężczyzna

Na pewno byłoby to dość zabawne - jednak w tym kontekście, to słowo jest niezbyt często używane 🙂

 

Gratuluje @Anonim 🙂 Witaj z powrotem @nikodem_dyzma 🙂

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Nowi Herosi w społeczności: @burebusek oraz @nikodem_dyzma

@Jarek, od Erosa do Heroska bliżej i bez ćpaniaEmotikon: Mrugający Dziękuję @JarekEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2846
  • 7178
  • 188

Nowi Herosi w społeczności: @burebusek oraz @nikodem_dyzma

@Anonim gratuluję, @nikodem_dyzma nie zapomnij o potomku 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Nowi Herosi w społeczności: @burebusek oraz @nikodem_dyzma


Katani1 napisał(-a):

@burebusek gratuluję, @nikodem_dyzma nie zapomnij o potomku 🙂


Dzięki KrzychuEmotikon: Bardzo szczęśliwy Widziałeś przecież film na zapleczu od @nikodem_dyzma. Nie dosyć, że dał pstryczka położnikowi, to od razu "zaprzyjaźnił się" z wujkiem Google. Paweł "zmajstrował" pierwowzór cyberpotomkaEmotikon: Mrugający