Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowe konto Mój Orange


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nowe konto Mój Orange

Informacyjnie:

Już w przyszłym tygodniu, klienci indywidualni, którzy mają u nas tylko telefon komórkowy w jednym ze Smart Planów, po zalogowaniu na stronie internetowej będą otrzymywać zaproszenia do przetestowania nowego konta. W formie takiego pop-upu:

 

popoup.png

 

No i Koleżanka, która przygotowywała ten pop-up prosiła, aby przy okazji zapytać Was czy Waszym zdaniem taki komunikat jest ok? A może zmienilibyście coś w treści? Propozycje jak zawsze mile widziane 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Nowe konto Mój Orange

Po mojemu OK! 😄

 Co prawda ten przycisk mógłby być troszkę w innym kolorku dla kontrastu tak aby zachęcić do kliknięcia , ale..... jest dobrze


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Nowe konto Mój Orange

Zgadzam się z @Jozefg co do potrzeby zmiany koloru przycisku ... może nawet niech błyska, zachęca do kliknięcia...

a tak pół żartem, ten gość przy lapku to ryzykant z kawą tuż przy klawiaturze 😉


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Nowe konto Mój Orange

...no w końcu 😉


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nowe konto Mój Orange

@mabud73, mam nadzieję, że nie cieszysz się, że pojawi się u Ciebie, bo jeśli dobrze pamiętam Ty masz kilka usług, a zaproszenie będzie się pojawiać u osób, które mają tylko jedną kartę SIM i smart plan... To dlatego, że pozostałe plany jeszcze są "programowane"...

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Nowe konto Mój Orange

...ehh, a miało być tak pięknie, wyszło jak zawsze...a już się cieszyłem...fakt, nie doczytałem, a raczej przeczytałem wybiórczo...

 

230434_g1.gif

 

 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nowe konto Mój Orange

Coraz więcej osób otrzymuje możliwość korzystania z nowego konta Mój Orange. Niestety jest sporo wymagań od strony technicznej, więc nie przyjmujemy już nowych zgłoszeń.

 

Ten temat zamykamy, a zainteresowanych nowym kontem odsyłamy do "pigułki" z informacjami 🙂

https://nasz.orange.pl/t5/Baza-wiedzy-M%C3%B3j-Orange/Nowe-konto-M%C3%B3j-Orange-na-stronie-internet...