Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kontakt z Orange - nowa strona www.orange.pl/kontakt


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Kontakt z Orange - nowa strona www.orange.pl/kontakt

A no to nie referendum, ale już się przekonaliśmy, że warto Was zapytać o zdanie. Stronę teraz testujemy i możliwe, że będą jeszcze modyfikacje.

 

@Piotrekk85, żartujesz sobie ze mnie? 😄 Ikona słuchawki u góry strony bardzo dobrze się sprawdza, w zakładce Obsługa jest wyraźny link "Kontakt", jest też link na dole strony, a i w google jak ktoś wpisze "orange kontakt" to od razu trafia do tej strony. 

 

Co do numeru infolinii to jak najbardziej się zgadza - nie komunikujemy już starego, bo każdy, kto zadzwoni pod *100 ze swojego numeru lub poda numer, którego sprawa dotyczy trafi od razu do odpowiedniego konsultanta (indywidualny/biznesowy). 

 

Jedyne rozróżnienie, jakie obecnie stosujemy to infolinia dotycząca zakupu oferty/obsługi klientów 🙂

 

@maciejnet i raczej już nie będzie - zarówno faksu jak i e-maila. Faks jest już przestarzały i prawie nikt z niego nie korzystał, a zamiast wysyłać maila lepiej wysłać zgłoszenie przez Mój Orange - zostanie szybciej rozpatrzone, bo od razu jest przypisywane do konta.

Anonim

Nie dotyczy

Kontakt z Orange - nowa strona www.orange.pl/kontakt


maciejnet napisał(-a):

Przede wszystkim brakuje adresu do korespondecji w widocznym miejscu i numeru faksu. Nie było by błędem udostępnić również adres e-mail do kontaktu. Ile to się swego czasu naszukłaem żeby do Was faks wysłać. Nie znalazłem nr na waszej stronie tylko w wujku google.


@maciejnet, a co tutaj jest?

2017-05-08 (11).png


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Kontakt z Orange - nowa strona www.orange.pl/kontakt

@Artur ta strona tylko na www? bo w komórce nie pokazało mi tego co w kompie....


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Kontakt z Orange - nowa strona www.orange.pl/kontakt

Póki co tylko desktop... Patrz wyżej 🙂


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 0
  • 1
  • 0

Kontakt z Orange - nowa strona www.orange.pl/kontakt

Oczywiście, że popieram większość negatywnych opinii tutaj wpisanych - nawet nie czytając ich dokładnie! Zarejestrowałem się na tym forum tylko dlatego, żeby móc na samym początku napisać do innych użytkowników zapytanie: Czy Drodzy Zacni Współforumowicze, których niniejszych witam pięknie - też macie wrażenie, że Orange ma nas serdecznie dość i wszystkie te zmiany robi po to, byśmy wreszcie się od nich odczepili?

Do szczegółu, jeżeli chodzi o ten temat. Oczywiście, że strona jest gorsza. Po raz kolejny mnie rozsierdziła strona, bo znów chciałem wysłać sms - i kolejny raz robią mnie w balona, pokazują ile to znaków jeszcze mogę wpisać itd itp, tak jak dotąd było. Nie mam za dużo w tej chwili czasu, by na urządzeniu się męczyć, więc z internetu chcę to zrobić. NIE DOPEŁNIŁEM NAWET WSZYSTKICH ZNAKÓW pomny, że obecnie im w Orangu nigdy wierzyć nie można (choć w tej kwestii jeszcze przed ostatnimi "polepszeniami" można było) - więc zostawiam jeszcze kilka znaków, około 7 "pozostało jeszcze 7 znaków" i wysyłam. I co??? I nie poszło, jest tylko komunikat "błąd treści". Łudzicie się jeszcze, że jest jakieś wytłumaczenie, o co chodzi, jaki błąd, zwłaszcza że nie było wcześniej żadnej sygnalizacji? Nie, wiem, że się nie łudzicie - przecież znacie już orange. Niestety, ja się łudzę co do innego czegoś - napiszę, jak bywało, do BOKu, bo może coś specyficznego jest w moim wypadku, że takie hece robią, niech sprawdzą. No i co - no i znajduję to cudo, żeby nie napisać badziewie, czyli "nowa lepsza strona do kontaktu". chodzi o to, bym znowu marnował czas z jakimś konsultantem, który mi powciska, co go na kursach nauczyli, ja muszę wyczekać cierpliwie a na koniec dowiem się, że nie może mi pomóc. No i jeszcze chcą, bym pochwalił "nową lepszą stronę". Mam jeszcze jedną radę do Was, obsługujących to Forum pracowników Orange. Nie mam nic do ludzi, szeregowych pracowników. Na ogół cieszę się, gdy widzę ludzi uśmiechniętych. Tak jest lepiej. Ale tu bardzo Was proszę. Nie dawajcie zdjęć tych uśmiechniętych pracowników, bo ma się wrażenie, że z nas się śmieją, "wykiwanych" klientów...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kontakt z Orange - nowa strona www.orange.pl/kontakt

Tylko w google trends https://trends.google.com/trends/explore?geo=PL&q=orange
fraza "orange kontakt" jest na dziś na 13 miejscu a "orange infolinia" na 9 miejscu (wyszukiwanie najpopularniejszych zapytań podobnych do frazy "orange" w Polsce w ciągu ostatnich 5 lat).

Jeśli celem miałobyć zmniejszenie wysiłku na znalezenie numeru 510100100, to dopiero połowa drogi.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Kontakt z Orange - nowa strona www.orange.pl/kontakt


Artur napisał(-a):

Póki co tylko desktop... Patrz wyżej 🙂


Nie doczytałem, tylko zaraz po zauważeniu tematu sprawdziłem w telefonie 😉

 

Update. Dałem w telefonie "pełną wersję"... i strona jest... generalnie chodziło mi o to jak zachowa się przycisk "pobierz aplikację" ... niestety automatycznie nie sprawdza, że już ją mam tylko daje wybór "sklepu" Oczywiście wybrałem Google play Store... i wtedy mam albo odinstaluj albo otwórz.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 0
  • 1
  • 0

Kontakt z Orange - nowa strona www.orange.pl/kontakt

Dla mnie miarą "klasy" tej firmy jest to, że już od dawna, paru lat, gdy chcę coś wyszukać na temat taryf w Orangu obowiązujących, już ani nie zaglądam do ich wyszukiwarki. Od razu do google'i i nawet jeżeli "wyrzuca mi" stronę orangu, to omijam i wybieram odpowiedzi z innych portali, bo wiem, że szybciej i pewniej się dowiem.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Kontakt z Orange - nowa strona www.orange.pl/kontakt

@ojojoj  a propos "efektywności"  wyszukiwarki Orange , czy też wyszukiwarki to na Nasz Orange... zgłaszałem też uwagi co do pozycjonowania, doboru tematów po słowach kluczowych... ale zdaje się że to "większa sprawa" dopracowanie zadowalającego silnika.

Anonim

Nie dotyczy

Kontakt z Orange - nowa strona www.orange.pl/kontakt


Piotrekk85 napisał(-a):

Tylko w google trends https://trends.google.com/trends/explore?geo=PL&q=orange
fraza "orange kontakt" jest na dziś na 13 miejscu a "orange infolinia" na 9 miejscu (wyszukiwanie najpopularniejszych zapytań podobnych do frazy "orange" w Polsce w ciągu ostatnich 5 lat).

Jeśli celem miałobyć zmniejszenie wysiłku na znalezenie numeru 510100100, to dopiero połowa drogi.


@Piotrekk85, pozycjonowanie stron www w procesie wyszukiwania przez użytkownika, zależy przede wszystkim od budżetu, jaki jest ktoś w stanie wyłożyć na top-listę. Mój pierworodny też z tego skorzystał na początku swojej przygody po studiach informatycznych. Jemu to wystarczyło, ale firma, która nie wyłoży ogromnych pieniędzy na pozycjonowanie, może zadbać o dobrą jakość swojej marki również w inny sposób. Mnie się widzi, że jak nie wiesz, o co chodzi, to zazwyczaj chodzi o pieniądze Emotikon: Bardzo szczęśliwy Jak znam życie, motto : Szanuj szefa swego, bo możesz mieć gorszego" ma różne oblicza. Ilu jest takich Zuckerbergów w Polsce? Z Francją nie najlepiej się układa ostatnimi czasy. Sądzę, iż ORANGE obroni się dzięki potędze tkwiącej w ludzkich umysłach Emotikon: Szczęśliwy