Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konkurs z okazji pierwszych urodzin Nasz Orange 📷

ROZWIĄZANE

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

Konkurs z okazji pierwszych urodzin Nasz Orange 📷

Dzięki bardzo za dopisanie mnie do zwycięzców. Kącik dobra sprawa 😛


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Konkurs z okazji pierwszych urodzin Nasz Orange 📷


Jozefg napisał(-a):

No to ode mnie dzisiejszy bonusik... Wiem że Was zdenerwuję -  ale trudno, jakoś przeżyjecie,  😄 Moje wędzonki...Moje wędzonki...

 

 

 

 


@Jozefg  Ja tam nerwowo na jedzenie nie reaguję 😉 co najwyżej narobisz mi apetytu 🙂 

Anonim

Nie dotyczy

Konkurs z okazji pierwszych urodzin Nasz Orange 📷

@Jozefg, podpisałeś, że Twoje wędzonki...a moje pieniążki warte są wymiany handlowej? Ile chcesz?Emotikon: Bardzo szczęśliwy Uwędzisz sobie  na BN.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Konkurs z okazji pierwszych urodzin Nasz Orange 📷


burebusek napisał(-a):

 Ile chcesz?Emotikon: Bardzo szczęśliwy Uwędzisz sobie  na BN.


Hihi... Za daleko.... A może tak sam zrobisz próbę? 😄

  Samo wędzenie jest fajne, piwko  itd.  Tylko przedtem tydzień peklowania, ryba czy kurczak doba w 10% solance

 

Anonim

Nie dotyczy

Konkurs z okazji pierwszych urodzin Nasz Orange 📷

@Jozefg, coś na ten temat wiem. Pierwsze peklowanie zrobił rzeźnik i miał mi pokazać, jak wędzić. Ponieważ nie dotarł na czas, a flaszeczka czekała...dostał tylko wędzonkę. Przydało się podglądanie mojego dziadka. Uwędziłem na pięć i z ojcem "wygoliliśmy" flachę. Mina rzeźnika bezcenna!Emotikon: Bardzo szczęśliwy Potem już było z góreczki...parę świnek z żoną "rozprawiliśmy".


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 14
  • 60
  • 0

Konkurs z okazji pierwszych urodzin Nasz Orange 📷

Emotikon: Bardzo szczęśliwy Emotikon: Bardzo szczęśliwy Emotikon: Bardzo szczęśliwy


075.jpg

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Konkurs z okazji pierwszych urodzin Nasz Orange 📷

@Artur, jestem za. Kącik foto jak najbardziej, tylko pytanie czy Wasze serwery to zniosą? 😉

@Katani1, jak to? Kubki nie działają? U mnie dwa "śmigają" bez zastrzeżeń 😛 Warunkiem jest osobisty odbiór z Wawy


@Jozefg, jesteś jednym z głównych prowodyrów mojego ślinotoku 😉 Jeżeli kącik foto powstanie, to po Twoich zdjęciach grozi mi odwodnienie 😛

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Konkurs z okazji pierwszych urodzin Nasz Orange 📷


mabud73 napisał(-a):
@Artur, jestem za. Kącik foto jak najbardziej, tylko pytanie czy Wasze serwery to zniosą? 😉

@Katani1, jak to? Kubki nie działają? U mnie dwa "śmigają" bez zastrzeżeń 😛 Warunkiem jest osobisty odbiór z Wawy 😉

@Josefg

@Jozefg, jesteś jednym z głównych prowodyrów mojego ślinotoku 😉 Jeżeli kącik foto powstanie, to po Twoich zdjęciach grozi mi odwodnienie 😛

Ano dwa przysłane pocztą nie działały, trzeci pojeździł po Polsce i wrócił do nadawcy, dopiero odebrany osobiście w salonie jest sprawny 🙂 Taka  sytuacja...


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Konkurs z okazji pierwszych urodzin Nasz Orange 📷

Dzięki @Artur czekam w takim raziem na maila.

@Jozefg jadłbym 🙂


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

Konkurs z okazji pierwszych urodzin Nasz Orange 📷

Jak miła wiadomość.