Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konkurs: "Wymiana na Funbox 6"


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Konkurs: "Wymiana na Funbox 6"

Funbox 6 to, jak doskonale wiecie, nasz najnowszy router do usługi Orange Światłowód.

Na forum mieliśmy już AMA w tym temacie, były też recenzje, dyskusje, pomysły i porady. Teraz przyszedł czas na to, aby dać Wam możliwość wymiany dotychczasowego urządzenia i osobistego przekonania się na własnej skórze jak on działa i czym różni się od poprzedników.

 

Niniejszym, 📣ogłaszamy📣 konkurs, w którym nagrodą jest bezpłatna wymiana na Funbox 6!

 

Funbox 6_v1.png

 

Co trzeba zrobić, aby bezpłatnie wymienić Funboxa?

  1. W czasie trwania konkursu dodać minimum 3 merytoryczne odpowiedzi w dowolnych wątkach na Forum (z wyłączeniem kategorii „O społeczności”) założonych nie wcześniej niż w sierpniu 2021
  2. Udzielić odpowiedzi na 2 pytania konkursowe:
    „Jakie ekstra funkcje powinien posiadać router Twoich marzeń?” - podpowiedz nam w jakim kierunku 👉👇👈☝️ rozwijać urządzenie.
    „Dlaczego chciałbyś zamienić obecny router na Funboxa 6?” - przekonaj nas 🙂
  3. Przesłać zgłoszenie na adres mailowy NaszOrange@orange.com zgłoszenie zgodnie z regulaminem.
  4. Trzymać kciuki za wygraną 👍🎁👍 😉

Warunkiem podstawowym wzięcia udziału w Konkursie jest korzystanie z usługi Orange Światłowód z routerem innym niż Funbox 6 oraz bycie zarejestrowanym użytkownikiem forum Nasz Orange.

 

Konkurs startuje dzisiaj o godz. 13:00 i będzie trwać do 03.10.2021 r. do godziny 23:59 (do tej daty należy przesłać zgłoszenie).

 

10 Zwycięzców ogłosimy na forum max do 8 października.

 

Więcej szczegółów znajdziecie w załączonym regulaminie.

 

Zachęcamy Was do udziału w konkursie, a wszystkim Uczestnikom życzymy powodzenia 😊

57 ODPOW. 57

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Konkurs: "Wymiana na Funbox 6"

@Aśka_M  Zespół NO to zawsze wymyśli jakiś ciekawy konkurs 👍 super fajna promocja najnowszego FunBoxa 6 👌.

Forumowicze do dzieła bo naprawdę warto 😀.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Konkurs: "Wymiana na Funbox 6"

Ja odpadam. Od Orange mam tylko usługi mobilne. Internet ma kabelku od Orange to mak 10 Mbit/s.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

Konkurs: "Wymiana na Funbox 6"

To ja też się nie łapię, choć bym go potestował na moim światełku... 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Konkurs: "Wymiana na Funbox 6"

hmmm... Ci co się nie łapiecie, może na PW jakieś ciekawe uzasadnienie podpowiecie 😜 ?  Jak na razie, też nie spełniam kryteriów bo nie mam OrangeŚwiatłowodu 😉


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Konkurs: "Wymiana na Funbox 6"

@Wiktor  Na 6.0 funbox mi nie wymienia  🤣 bo mam tylko 300 mb/s to tylko dla 600 mb/s i 1 gb /s🙄

 

____________

* Wpis przeniesiono z tematu Pogaduchy 2.0 - Wiktor


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1446
  • 13

Konkurs: "Wymiana na Funbox 6"

Jeśli ktoś nie ma jeszcze FunBoxa 6 to polecam skorzystać z niniejszej możliwości ponieważ np. zysk z WiFi 6.0 i z lepszego pokrycia siecią domu/mieszkania jest duży. 
Mam i sobie chwalę (w sumie nie tylko sobie ale każdemu, kto pyta jak działa w 2 poziomowym mieszkaniu - działa bez repeatera i wszędzie jest zasięg).

Podpowiedziałbym jakie jeszcze ekstra funkcje by się przydały ale nie biorę udziału w konkursie 😉 .


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1446
  • 13

Konkurs: "Wymiana na Funbox 6"

@Citi2017 - i właśnie teraz masz szansę wymienić na FB 6!


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Pogaduchy 2.0

@Citi2017  przeczytaj regulamin @Morciak  ma rację, jest to darmowa wymiana bez względu na prędkość światełka Orange, także startuj w konkursie zaoszczędzisz 129 zeta 😀


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Konkurs: "Wymiana na Funbox 6"

ha! @Citi2017 😃
Jest dokładnie tak jak napisał @Morciak wyżej