Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kim jest nowa osoba w Zespole Nasz Orange?

ROZWIĄZANE

Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10916
  • 64

Kim jest nowa osoba w Zespole Nasz Orange?


@Wojciech napisał(-a)

Wiem już z kim nie chcę grać w Scrabble 😆


Dzisiaj jednak zagramy... 😆 Z jakiej okazji?

 

Do Zespołu Nasz Orange dołączyła nowa osoba. Jednak nam się nie przedstawiła 🤔 Zostawiła tylko tekst na przywitanie i się schowała. Pomóżcie nam znaleźć jak ma na imię. Potem w gąszczu ludzi w biurze będziemy jej szukać. Zapewne osoby z tym samym imieniem się nam trafią, ale może w końcu nam się uda 🤣 Chyba że wszyscy po drodze powiedzą że chcą być w Zespole, wtedy będzie nieco trudno 😂

 

Zasady

W tekście poniżej musicie znaleźć imię. Jest ono poukrywane w pierwszych literach niektórych ze słów. Należy z tych liter ułożyć imię. Każdy z użytkowników forum może brać udział, jednak jedno konto, to jeden post i tylko jedno imię. Post należy napisać w odpowiedzi do tego tematu, który właśnie czytasz. Kto pierwszy odgadnie, ten wygrywa. Czas macie do poniedziałku.

 

Nagroda

Oznaczone rozwiązanie oraz bonusowe 3000 punktów Orange dodane w profilu i uścisk dłoni 🤝 od nowego/ej moderatora lub moderatorki podczas Zlotu Społeczności. Jeżeli oczywiście się na nim pojawisz 👨‍⚖️

 

Tekst konkursowy

"Cześć. Miło mi przywitać się ze społecznością forum. Kilka istotnych informacji o mnie: od kilkunastu lat pracownik Orange, zainteresowania to nowe technologie i sport, zapalony cyklista oraz fan pieszych wycieczek górskich. Pojawiam się tu, aby odciążyć harujący zespół NO i mam nadzieję, że sprostam temu arcyważnemu zadaniu. Raz jeszcze witam i łapiemy się na forum."

 

Do dzieła!

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Kim jest nowa osoba w Zespole Nasz Orange?

Chciałem pójść w konwencję wskazania własnego imienia (jak Rafał), ale nie znalazłem wyrazu na "e"... to już miałem zgłosić Piotra, ale po namyśle postanowiłem wskazać inne imię, czyli  Michała

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

35 ODPOW. 35

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Kim jest nowa osoba w Zespole Nasz Orange?

Tomasz


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12959
  • 53225
  • 617

Kim jest nowa osoba w Zespole Nasz Orange?

Roman


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7466
  • 136

Kim jest nowa osoba w Zespole Nasz Orange?


@Wojciechnapisał(-a)
. Pojawiam się tu, aby odciążyć harujący zespół NO i mam nadzieję, że sprostam temu arcyważnemu zadaniu. ...

https://media.tenor.com/me3hImQRMr0AAAAM/drake-confused.gif 

 

Ah ta zacięta rywalizacja... 😏 

Anonim

Nie dotyczy

Kim jest nowa osoba w Zespole Nasz Orange?

Karol


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2081
  • 7657
  • 31

Kim jest nowa osoba w Zespole Nasz Orange?

Miłosz


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Kim jest nowa osoba w Zespole Nasz Orange?

Ania, a potem Teresa, tylko bez kolejności wynikającej ze słowa zainteresowania😀


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22113
  • 181

Kim jest nowa osoba w Zespole Nasz Orange?

Stanisław


Zespół Nasz Orange
  • 1105
  • 7731
  • 80

Kim jest nowa osoba w Zespole Nasz Orange?

"Cześć. Miło mi przywitać się ze społecznością forum. Kilka istotnych informacji o mnie: od kilkunastu lat pracownik Orange, zainteresowania to nowe technologie i sport, zapalony cyklista oraz fan pieszych wycieczek górskich. Pojawiam się tu, aby odciążyć harujący zespół NO i mam nadzieję, że sprostam temu arcyważnemu zadaniu. Raz jeszcze witam i łapiemy się na forum."

 

Trudne zadanie. Nawet i siebie tu odnalazłem, a gdzie nasz wyczekiwany nowy członek Zespołu NO? Kto pomoże znaleźć?😉

@bronzub pierwsze imię się liczy, więc niech zostanie Ania. Pamiętajcie, że tylko jedno imię możecie podać 😊

 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2057
  • 11607
  • 52

Kim jest nowa osoba w Zespole Nasz Orange?

@Rafał  ja tam obstawiam Rafał 😄