Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

💪 Herosi Orange - przedstawiamy program dla członków społeczności 🌟🌟🌟🌟🌟


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 330
  • 368
  • 6

💪 Herosi Orange - przedstawiamy program dla członków społeczności 🌟🌟🌟🌟🌟

Teraz to jestem ciekawy jak ten zjazd będzie wyglądał.Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

💪 Herosi Orange - przedstawiamy program dla członków społeczności 🌟🌟🌟🌟🌟

@Pathfinder, obejrzałem całą galerię zdjęć i porównałem z wpisami uczestników zlotu. Wizerunkowo obraz wypadł całkiem sympatycznieEmotikon: Szczęśliwy Paparazzi nie zostali wpuszczeni, no i bardzo dobrze. Jak kameralnie, to na bogato. A kto bogatemu zabroni?Emotikon: Szczęśliwy Było dużo więcej niż kilogram uśmiechuEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

💪 Herosi Orange - przedstawiamy program dla członków społeczności 🌟🌟🌟🌟🌟


Ron napisał(-a):

@Pathfinder, spokojnie warunki: Emotikon: Szczęśliwy

 

 

  • Udzielaj się na forum
  • Pomagaj innym użytkownikom
  • Przestrzegaj zasad Nasz Orange
  • Bądź ambasadorem społeczności

Rangi są niezależne od Herosa Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 


@Ron@Pathfinder  jest jeszcze jeden drobny warunek, co najmniej 5 postów zaliczonych jako rozwiązanie.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

💪 Herosi Orange - przedstawiamy program dla członków społeczności 🌟🌟🌟🌟🌟

Misiek62 napisał(-a):

@Ron@Pathfinder  jest jeszcze jeden drobny warunek, co najmniej 5 postów zaliczonych jako rozwiązanie.


 

@Misiek62, racja, w zasadzie najważniejszy Emotikon: Szczęśliwy bo można trzepać posty i nic z tego nie będzie Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

💪 Herosi Orange - przedstawiamy program dla członków społeczności 🌟🌟🌟🌟🌟

I tak ma być 25, więc 150% więcej względem obecnej dziesiątki 🙂

Anonim

Nie dotyczy

💪 Herosi Orange - przedstawiamy program dla członków społeczności 🌟🌟🌟🌟🌟

@Ron, to się nazywa potocznie nabijaniem licznika, z którego niewiele wynikaEmotikon: Język Trzepanie...to wiesz...objaw niepożądanyEmotikon: Mrugający


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

💪 Herosi Orange - przedstawiamy program dla członków społeczności 🌟🌟🌟🌟🌟


Piotrekk85 napisał(-a):

I tak ma być 25, więc 150% więcej względem obecnej dziesiątki 🙂


@Piotrekk85  pytałem o to @Artura , jeśli mnie pamięć nie myli, to nie potwierdził, że cała 25-ka musi zostać Herosami, to ma być lista kandydatów.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

💪 Herosi Orange - przedstawiamy program dla członków społeczności 🌟🌟🌟🌟🌟

O to to 🙂 Nominowanie Herosów planujemy tak:
1. Przygotowujemy listę 25 najaktywniejszych w ubiegłym półroczu osób. Postaramy się lada dzień udostępnić Wam te dane - to nic innego jak liczba zdobytych punktów w miesiącach lipiec-grudzień.
2. Sprawdzamy kto z tych 25 osób spełnia pozostałe warunki liczbowe, czyli m.in. kto dodał min. 5 rozwiązań (@Pathfinder, statystyki liczą się z całego okresu, dodaj jeszcze 2 rozwiązania, aby przejść ten etap 🙂 ).
3. Następnie upewniamy się, że do osób, które spełniają warunki liczbowe nie było zasadnych zgłoszeń istotnego naruszenia Zasad Nasz Orange (pomylenie działu podczas zakładania tematu nie jest istotnym naruszeniem 🙂 ).
4. Dopiero na tym etapie analizujemy wewnątrz Zespołu Nasz Orange "postawę ambasadora społeczności" - na podstawie wszystkich wypowiedzi danej osoby i jej opinii na forum. W razie wątpliwości naradzamy się z aktualnymi Herosami.
5. Osoby, które przeszły przez to dość wymagające "sito" - zostają ogłoszone Herosami i otrzymują związane z tym przywileje na kolejne pół roku. Ogłoszenie Herosów na bieżące półrocze planujemy na zlot 19 stycznia 🙂