Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Gwardia starego forum w społeczności Nasz Orange ✊


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Gwardia starego forum w społeczności Nasz Orange ✊

Pamiętacie „Forum Pomocy Technicznej Orange”? Wśród aktywnych członków Społeczności Nasz Orange są osoby, które pomagały innym jeszcze na starym forum: 

@Mariusz (mariusz_c), @Katani1 (Kattani), @Piotrekk85@Mat (teletransmita), @Matt55@wscieklaewka, @Anonim (vdsl1972), @Anonim  oraz moderatorzy: @Rafał i @Mikołaj


„Łezka się w oku kręci” i to super, że jesteście z nami tak długo. W swoich profilach znajdziecie nową, błyszczącą "superodznakę", która jest zarezerwowana tylko dla Was:

forum.JPGCiekawostka: w internecie jest jeszcze dostępny ranking TOP10 użytkowników starego forum (link).

Jeśli wiecie o kimś jeszcze, kto powinien otrzymać to odznaczenie – dajcie mi znać w wiadomości prywatnej. A może znacie jakieś ciekawostki ze starego forum? Jeśli coś Wam się przypomina, coś dobrze wspominacie - napiszcie o tym w komentarzach poniżej 🙂

 

24 ODPOW. 24

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Gwardia starego forum w społeczności Nasz Orange ✊

 No to dumnie wypinam klatę 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Gwardia starego forum w społeczności Nasz Orange ✊

Ta odznaka cieszy najbardziej @Artur 😉


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Gwardia starego forum w społeczności Nasz Orange ✊

Pamietam i to bardzo dobrze! Często zaglądałem na nie w poszukiwaniu pomocy technicznej czy wiedzy telekomunikacyjnej. Teraz też czasem zaglądam, by przypomnieć sobie czasy, które już minęły w Telekomunikacji Polskiej i Orange. 🙂 Gratuluję wszystkim wyróżnionym zacnych odznak! To wielki zaszczyt! 😉

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Gwardia starego forum w społeczności Nasz Orange ✊

Ja to aż taka stara gwardia nie jestem bo nie było mnie tam od początku. 😉

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Gwardia starego forum w społeczności Nasz Orange ✊

Cieszę się że poznałem i już wiem kto to słynny mariusz_c - szacuneczek Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Gwardia starego forum w społeczności Nasz Orange ✊

I mam po czasie jedno zabawne wspomnienie: kiedyś na jednej z nocek w czasach kiedy pracowałem na "słuchawce" Orange było dość spokojnie. I sobie z nudów wszedłem na forum. Nie pamiętam już sprawy ale była do rozwiązania przez parę "pstryczków" w systemach Orange. Parę minut mija i klient zadzwonił powołując się na wpis na forum - aż zacząłem się śmiać w trakcie rozmowy 🙂

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Gwardia starego forum w społeczności Nasz Orange ✊

Piękne! 😄 ...ale nie przyznałeś się mu, że to Ty jesteś Piotrekk85 z forum? 😄

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Gwardia starego forum w społeczności Nasz Orange ✊

Klient sam się domyślił 🙂

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Gwardia starego forum w społeczności Nasz Orange ✊

Wow, super!!! Dzięki za odznakę 😄

Fajnie jest powspominać tamte czasy 🙂

 

Pamiętam, że świetnie się uzupełnialiśmy, każdy z w/w osób był mocny w innych kategoriach tematycznych 🙂