Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

❄ Forumowy rajd 🎿 elfów św. Mikołaja ❄

ROZWIĄZANE

Zespół Nasz Orange
  • 2853
  • 11199
  • 150

❄ Forumowy rajd 🎿 elfów św. Mikołaja ❄

Ho, hoo, hooo! ❄️ 🎅

Już niebawem na niebie będziemy śledzić wzrokiem pędzące sanie, a kominy w domach zaczną mieć problemy z drożnością. 😉 Z tej właśnie okazji przygotowaliśmy dla Was pięciodniowy "Forumowy rajd elfów św. Mikołaja" - konkurs z nagrodami, w którym sprawdzicie się w aktywnościach na Nasz Orange. 😃

 

elfy2.png

➡️ Startujemy w środę 6 grudnia 00:00:00, a nasze wyzwanie potrwa do niedzieli 10 grudnia do końca dnia. Wyniki opublikujemy 📝 11 grudnia.

 

Pod uwagę bierzemy sumę punktów za:

  • dodanie odpowiedzi lub założenie tematu w kategoriach tematycznych (czyli bez Pogaduch i Pomysłów) - 20 pkt,
  • otrzymanie polubienia - 10 pkt.

 

🎯 Jak wziąć udział?

  • wystarczy kliknąć w "Lubię to" w lewym dolnym rogu niniejszego posta (od 5 grudnia godz. 10:00 do 10.12.2023 godz. 10:00) - będzie to oznaczało automatyczną akceptację regulaminu,
  • aktywnie korzystać z forum - pisać jak pracowity elf, wspierać dobrym słowem i pomagać! 💪 😊

 

Swoje postępy możecie śledzić 🔎 w naszej 🗒 Tabeli Rankingowej - będziemy ją codziennie aktualizować (pierwsza publikacja w czwartek 7 grudnia).

 

🎁 Nagrodami w konkursie są:

  • miejsca 1 - 3: zestaw gadżetów Orange o łącznej wartości 152 zł (Kambukka - kubek termiczny Etna-Coffee Brown, długopis Parker, torba Max, pendrive 32GB), 3000 Punktów Orange oraz unikatowa Odznaka Mikołajowa w profilu,
  • miejsca 4 - 6: 2 000 Punktów Orange oraz unikatowa Odznaka Mikołajowa w profilu,
  • miejsca 7 - 10: 1 000 Punktów Orange oraz unikatowa Odznaka Mikołajowa w profilu,
  • miejsca > 10: unikatowa Odznaka Pomocnika Mikołaja w profilu (o ile w trakcie trwania konkursu uczestnik doda co najmniej 5 postów).

 

Kliknij "Lubię to" i zgłoś się do konkursu.

Zgłaszając się akceptujesz załączony regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych wskazanych w regulaminie w celu realizacji konkursu.

⬇️ ⬇️ ⬇️

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 2853
  • 11199
  • 150

❄ Forumowy rajd 🎿 elfów św. Mikołaja ❄

31 ODPOW. 31

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29461
  • 270

❄ Forumowy rajd 🎿 elfów św. Mikołaja ❄

Już kliknąłem... dla samej odznaki w profilu i oczywiście fajnej zabawy warto wziąć udział 😄


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13111
  • 53866
  • 631

❄ Forumowy rajd 🎿 elfów św. Mikołaja ❄

@slav72Ja też, mam apetyt na długopis Parker 🙂 Szkoda, że piór nie mają 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 2853
  • 11199
  • 150

❄ Forumowy rajd 🎿 elfów św. Mikołaja ❄

Oo? Pióro 😊
Brzmi ciekawie... Tak elfio nieco 😉


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13111
  • 53866
  • 631

❄ Forumowy rajd 🎿 elfów św. Mikołaja ❄

@WiktorDużo piszę piórem Parkera, więc....jakbym dostał, to do czapki elfiej przypnę... 😉


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29461
  • 270

❄ Forumowy rajd 🎿 elfów św. Mikołaja ❄


@agat13napisał(-a)

@slav72Ja też, mam apetyt na długopis Parker 🙂 Szkoda, że piór nie mają 🙂


Już mam w kolekcji taki długopis, jakiś czas temu dostałem w zestawie prezentowym od Zespołu NO 🤗


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18534
  • 53082
  • 718

❄ Forumowy rajd 🎿 elfów św. Mikołaja ❄

Udział w zabawie zawsze trzeba wziąć. Najczęściej warunki spełniane są, bo jak by na to nie patrzeć, to aktywność stałych użytkowników zawsze jest na wysokim poziomie. 

Brawa dla chętnych biorących udział w zabawie 👏


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17830
  • 186

❄ Forumowy rajd 🎿 elfów św. Mikołaja ❄

Kliknąłem, chociaż moja aktywność niestety jest bliska zera.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2844
  • 7162
  • 188

❄ Forumowy rajd 🎿 elfów św. Mikołaja ❄

Też będę zamykał tabelę.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 389
  • 1752
  • 5

❄ Forumowy rajd 🎿 elfów św. Mikołaja ❄

Wchodzę w to ale czy się uda 🫣