Nie mo偶na wy艣wietli膰 tego wid偶eta.
Highlighted
Zesp贸艂 Nasz Orange
  • 1920
  • 4406
  • 107

馃憠 Beta aplikacji mobilnej M贸j Orange - zg艂o艣 si臋 do test贸w 馃こ

[ Edytowane ]

Zgodnie z zasadami programu dla cz艂onk贸w spo艂eczno艣ci, niekt贸rzy z Was, w nagrod臋 za aktywno艣膰 na forum mog膮 korzysta膰 z testowych wersji naszych system贸w i aplikacji.

W艂a艣nie ko艅czymy przygotowywa膰 now膮 wersj臋 naszej najbardziej znanej aplikacji mobilnej - M贸j Orange i chcemy umo偶liwi膰 Wam korzystanie z niej zanim b臋dzie dost臋pna dla wszystkich Emotikon: Szcz臋艣liwy

Je艣li macie us艂ugi Orange (mobilne lub stacjonarne), lubicie testowa膰 nowe rzeczy, nie boicie si臋 b艂臋d贸w i:

• macie na forum przynajmniej poziom 24 (Specjalista) lub jeste艣cie Herosami Orange i
  • u偶ywacie smartfona z Androidem lub iOS (iPhone'a)

to do czwartku, do ko艅ca dnia napiszcie do mnie prywatn膮 wiadomo艣膰, a otrzymacie dost臋p do wersji beta aplikacji mobilnej M贸j Orange i zostaniecie naszymi oficjalnymi testerami :-)

Pytania? Mo偶ecie zadawa膰 je w komentarzach poni偶ej.

1.JPG

| Za艂o偶y艂e艣 temat? Pami臋taj, aby oznaczy膰 najlepsz膮 odpowied藕 jako rozwi膮zanie | Lubisz pomaga膰 innym? Zosta艅 Herosem Nasz Orange |

Poziom 22, Pasjonat
  • 228
  • 131
  • 21

Jakie zmiany ?
0 Lubi臋 to
Odpowiedz
Poziom 37, Guru **
  • 11724
  • 4941
  • 707

O zmianach to chyba bety testerzy si臋 dowiedz膮 najpierw...
Przyda艂a Ci si臋 moja odpowied藕? Oddaj g艂os na pomys艂 tutaj.
Zesp贸艂 Nasz Orange
  • 1920
  • 4406
  • 107

Nie wszystkie funkcje z bety mog膮 trafi膰 do oficjalnej wersji dlatego rzeczywi艣cie info tylko dla tester贸w. @Arti_Kn_Pl, niewiele brakuje Ci do poziomu 24 i mam nadziej臋, 偶e przy艂膮czysz si臋 do tester贸w zaraz po jego osi膮gni臋ciu Emotikon: Szcz臋艣liwy

| Za艂o偶y艂e艣 temat? Pami臋taj, aby oznaczy膰 najlepsz膮 odpowied藕 jako rozwi膮zanie | Lubisz pomaga膰 innym? Zosta艅 Herosem Nasz Orange |

Pracuj臋 w Orange
  • 565
  • 541
  • 53

generImg.jpg

W Orange jestem konsultantem pomocy technicznej us艂ug mobilnych. Czasem te偶 odpisz臋 na Twoje zg艂oszenie. Na Nasz Orange jestem w czasie wolnym od pracy.
Zesp贸艂 Nasz Orange
  • 1920
  • 4406
  • 107

Nic nie poradz臋. Mo偶e tak by膰 Emotikon: Szcz臋艣liwy

EnD5OTj

Poziom 33, Ekspert
  • 2803
  • 3192
  • 107

@Artur sugestia, pro艣ba pod adresem tw贸rc贸w wersji beta... proponuj臋 偶eby w oznaczeniu wersji by艂a widoczna informacja, 偶e u偶ywamy w艂a艣nie wersji Beta.

Za艂o偶y艂e艣/a艣 temat a ja Ci pomog艂em? Kliknij "Zaakceptuj jako rozwi膮zanie" - pod moim postem | Spodoba艂a Ci si臋 moja wypowied藕? Kliknij kciuk w g贸r臋 | Dzi臋kuj臋; Pozdrawiam