Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiany w zniżce za efakturę (dla nowych i przedłużających)


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zmiany w zniżce za efakturę (dla nowych i przedłużających)

Niektóre wyjaśnienia na blogu są "fajne" 

1. że niby ekologia - słabo się broni, bo przecież korzystając z internetu generujemy "ślad węglowy"... wiem, krótkie logowanie nieznacznie zwiększy emisję, ale przecież, jeśli poważnie "czytać  korzyści z logowania" - sprawdzić stan konta, opłacić swoje rachunki, skorzystać z atrakcyjnych ofert, włączyć się w akcje charytatywne i odebrać prezenty od Orange, którymi są dodatkowe GB czy darmowe usługi

(Źródło: blog Orange Polska https://biuroprasowe.orange.pl)

to proszę o zapewnienie, że co miesiąc potrzebuję "atrakcyjnej oferty" i z niej skorzystam, albo koniecznie za pośrednictwem Orange chcę włączyć się w akcje charytatywne...

2. Z punktu widzenia firmy np. instytucji publicznej, słabo broni się też oszczędność na drukowaniu faktury, bo tam gdzie ja pracuję są one drukowane, opisywane co "zgodności z prawem, celowości itd." zatwierdzane - pieczętowane, podpisywane - upraszczając, księgowane. 

Na blogu zadałem pytanie dotyczące przypadków firm, które np. mają kilka różnych usług np. internet, kilka numerów stacjonarnych, jaki(e)ś numer komórkowy - czy dla każdego "kontraktu" trzeba się logować co miesiąc - w tym kontekście, zupełnie nie broni się argumentacja o korzyściach z logowania do NO.

 

PS. Dopiero zauważyłem, że aktualnie temat zawiera wpisy z dwóch wątków (scalone przez Rafała)... trzeba jeszcze raz poczytać 😉

 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Zmiany w zniżce za efakturę (dla nowych i przedłużających)

W praktyce Ci którzy nie będą chcieli się logować do aplikacji przerzucą się na fakturę papierową mając w 4 literach śmieszny rabat i dzięki takiej zmianie ekologicznie wychodzimy na minus, brawo Orange. To się nazywa dbanie o środowisko 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiany w zniżce za efakturę (dla nowych i przedłużających)

Jest tyle serwisów autologujących więc niebawem ich popularność wzrośnie. W Excelu będzie się zgadzać.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiany w zniżce za efakturę (dla nowych i przedłużających)

Jeszcze jedno info z Twittera: osoby, które nie mogą się zalogować do MO z uwagi na błędy techniczne po stronie Orange nie otrzymają rabatu. Coś widzę potok reklamacji za kilka tygodni/miesięcy...

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Zmiany w zniżce za efakturę (dla nowych i przedłużających)

Orange powinno również ponieść konsekwencję w przypadku problemów z zalogowaniem. Jak by klient miał wpływ na błędy techniczne. Ale co tam  jak Orange ma problem, to klient niech też poczuje i zapłaci za to brakiem zniżki. Rewelacja.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Zmiany w zniżce za efakturę (dla nowych i przedłużających)

Jak by ktoś że starszych osób przejął smartfon po wnuczkach, to apka nie może działać na androidzie poniżej szóstej wersji. Na piątce wywala już błędy.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 238
  • 525
  • 2

Zmiany w zniżce za efakturę (dla nowych i przedłużających)

Nie m co dywagować o starszych osobach bo mi się po prostu nie chcę tam zaglądać, nie ma tam absolutnie nic co mogło by mnie zainteresować. Wchodząc tam tylko traci się niepotrzebnie czas.

Jak dla mnie to robienie z ludzi małp kliknij durna małpo guzik dostaniesz banana.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zmiany w zniżce za efakturę (dla nowych i przedłużających)

jakto nie ma 😉 @xeth  przecież są do pozyskania prezenty od Orange -  dodatkowe GB, czy też darmowe usługi - tak jest napisane na blogu 😉

Co do osób starszych, jak dla mnie to trochę naciągana argumentacja, że stracą bo się nie logują... i nie będą, bo niby nie potrafią, ale jakoś e-mail do otrzymywania efaktury został podany. Jeśli jest to e-mail dziecka czy wnuczka,  to ten przysłowiowy wnuczek może wykonać logowanie, za dziadków.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 238
  • 525
  • 2

Zmiany w zniżce za efakturę (dla nowych i przedłużających)

Jeśli ktoś ma sam internet to żadnych dodatkowych bonusów nie dostaje wiec zagląda tam bez sensu i tylko się wkurza.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zmiany w zniżce za efakturę (dla nowych i przedłużających)

@xeth  te bonusy przywołałem z przekąsem...