Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiany w zniżce za efakturę (dla nowych i przedłużających)


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Zmiany w zniżce za efakturę (dla nowych i przedłużających)

@j131 Z doświadczenia wiem, że jest wielu seniorów, którzy mają i korzystają z konta MO. Oczywiście jest też grupa, która dalej ma fakturę papierową i nie myśli o MO. Jak zawszę ciężko znaleźć złoty środek.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22113
  • 181

Zmiany w zniżce za efakturę (dla nowych i przedłużających)

@sebaswiderskito nie jest kwestia jakiegoś złotego środka. To jest ruch arogancki wobec seniorów, pogłębiający ich wykluczenie cyfrowe i nie ma co do tego żadnej kontrowersji. Moja Mama na ten przykład (żeby daleko nie szukać) nie jest w stanie ogarnąć SMS ani emaila. O otwieraniu stron internetowych nie wspomnę. Jest w stanie sprawdzić w internecie aktualne wyniki totolotka i tyle. Ale zupełnie nie przeszkadza jej, że faktury idą "w kosmos", byle bank je płacił. Wyciąg z banku jest w stanie ogarnąć (tak, papierowy, ale jeden!). Żeby nie było wątpliwości, Mama nie jest Waszą klientką. W tej sytuacji wątpię, żeby się zdecydowała nią być.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2023
  • 6244
  • 69

Zmiany w zniżce za efakturę (dla nowych i przedłużających)

@sebaswiderski Też uważam że czas pokaże jak sytuacja się rozwinie. A ponieważ łudzę się że zaglądają tu również inne osoby z Orange to mam pewien pomysł w tym temacie

https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/Utrzymanie-znizki-za-efakture-dla-osob-korzystajacych-z-PZ/id...


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Zmiany w zniżce za efakturę (dla nowych i przedłużających)

@j131  to samo moi rodzice, nawet nie mają zamiaru uczyć się obsługi neta, chcą mieć na starość święty spokój i co mam ich teraz na siłę "uszczęśliwiać" nauką obsługi komputera/smartfona a stawką będzie 5 złotych, normalnie śmiech, żeby nie powiedzieć to jest chore.


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Zmiany w zniżce za efakturę (dla nowych i przedłużających)

@slav72 W nowych zasadach nie ma już warunków terminowej płatności. Oczywiście jeśli nie podpisujesz nowej umowy lub aneksujesz to obowiązuje terminowa płatność. Jutro muszę na spokojnie zapoznać się z tymi zmianami a jest ich sporo.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Zmiany w zniżce za efakturę (dla nowych i przedłużających)

@sebaswiderski  jak się dokładnie zapoznasz to może wtedy nas poinformujesz co i jak od początku do końca.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1274
  • 3052
  • 31

Zmiany w zniżce za efakturę (dla nowych i przedłużających)

@slav72  mysle ze i tak nie dostaniesz odpowiedzi po co to cale zmuszanie do MO 😜


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Zmiany w zniżce za efakturę (dla nowych i przedłużających)

@PARANOJA  myślę że na to odpowiedź już dostaliśmy, a raczej po części sami sobie odpowiedzieliśmy - jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o .... 🤑 💸💰


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Zmiany w zniżce za efakturę (dla nowych i przedłużających)

Cała dyskusja o 5 PLN co miesiąc. Przez okres umowy, najczęściej 24 miesiące, to już 120 PLN. Tak mocno Orange zależy na ubraniu tej kasy na użytkownika? 

Można się spodziewać w pewnym momencie wysypu tematów i braku zniżki.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Zmiany w zniżce za efakturę (dla nowych i przedłużających)

Bardzo słaby pomysł Orange, jeśli nie to, że mam umowę na starych warunkach to w przypadku podpisania przedłużenia umowy lub podpisania nowej wybrałbym opcje faktury papierowej. Skoro mam płacić 5zł za to, że nie zalogowałem się na moje konto to już wole, żebyście mi przysłali papierowa fakturę, zapłacili za znaczek, teraz to chyba coś koło 3zł, ktoś się pofatygował wysłać do mnie list, przynajmniej bym wiedział, za co płace te 5zł. A nie w formie KARY za brak zalogowania się na Mój Orange. Co do osób starszych to ewidentnie opłata wprowadzona bo wiadomo, że na konto mój orange albo z aplikacji korzysta mały procent tych klientów, więc macie darmową kasę z tego tytułu.