Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiany w zniżce za efakturę (dla nowych i przedłużających)


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 14
  • 0

Zmiany w zniżce za efakturę (dla nowych i przedłużających)

Wlasnie zrobilem officjalna reklamacje na ten ruch mowiac i poprosilem o odpowiedz Orange na pismie. Pewnie dostane formatke no ale zobaczymy. Pozdrawiam


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1274
  • 3052
  • 31

Zmiany w zniżce za efakturę (dla nowych i przedłużających)


@Misiek62napisał(-a)

jakto nie ma 😉 @xeth  przecież są do pozyskania prezenty od Orange -  dodatkowe GB, czy też darmowe usługi - tak jest napisane na blogu 😉

Co do osób starszych, jak dla mnie to trochę naciągana argumentacja, że stracą bo się nie logują... i nie będą, bo niby nie potrafią, ale jakoś e-mail do otrzymywania efaktury został podany. Jeśli jest to e-mail dziecka czy wnuczka,  to ten przysłowiowy wnuczek może wykonać logowanie, za dziadków.


To że podają e-mail nie znaczy że muszą z niego korzystać czy nawet korzystają. Mając nr kom w Orange dostaną sms z kwota do zaplaty. Też mogą podać aby fv przychodziły na portal Orange czy na MO a nie korzystają z tych serwisów. Słabe to aby prosili się do wnuczków o logowanie.

Było w miarę dobrze to trzeba było to popsuć jakimis chorym wymogiem. 

 

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zmiany w zniżce za efakturę (dla nowych i przedłużających)

@PARANOJA , żeby było jasne. Ja nie jestem zwolennikiem nowych reguł. Wcześniej dałem wyraźnie negatywną opinię odnośnie uzasadnienia zmiany zasad nabycia uprawnienia do ulgi.