Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zarządzanie cudzym numerem


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 56
  • 177
  • 0

Zarządzanie cudzym numerem

Cześć, czy jest jakiś sposób, żeby zarządzać cudzym numerem - płacić za niego, konfigurować, itp, ale żeby jednocześnie inna osoba była jego właścicielem, albo przynajmniej miała do niego pełne prawa.

 

Niestety np we Flexie można mieć drugi numer, ale po mojej śmierci osoba która go używa formalnie nie ma do niego praw, numer przepada.

 

Jeśli nie Orange, to może ktoś inny?

 

2 ODPOW. 2

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19428
  • 56175
  • 763

Zarządzanie cudzym numerem

@piotrkr jeżeli właściciel udostępni dane do konta mój Orange, to masz możliwość zarządzania numerem, wgląd do danych numeru, możliwość aktywacji, dezaktywacji usług, pakietów. Natomiast, jeśli właściciel numeru już jest nieżyjący, to mając akt zgonu, możesz numer przepisać na siebie w salonie Orange.

W przypadku numeru FLEX masz sytuację podobną, mając dane do zalogowania przez aplikację, masz możliwość zarządzania numerem. Nie wiem, jak wygląda sytuacja po śmierci właściciela numeru FLEX, ale w tym przypadku pewnie na czacie FLEX oraz skanem świadectwa zgonu powinno dać się załatwić przeniesienie praw na nowego właściciela.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 6029
  • 24614
  • 209

Zarządzanie cudzym numerem

Numerów telefonów się nie dziedziczy. Natomiast operator zwykle nie robi problemów w wypadku zgonu.