Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Oferta na kartę za mniej niż 19 zł miesięcznie


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Oferta na kartę za mniej niż 19 zł miesięcznie

@Katani1: pakiet za 14 zł nie kumuluje minut.

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Oferta na kartę za mniej niż 19 zł miesięcznie


@wscieklaewka napisała:

Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Ja stawiam na Orange Free, i Konto Ważne Rok - sms START na 8002

Ty przelewasz tacie ze swojego abonamentu 10 zł miesięcznie i obaj jesteście zadowoleni 😉


Ale przy chęci skorzystania z dwóch pakietów:

moje miesięczne wydatki będą wynosić 12 zł. To jak to się wtedy zepnie? Zaskoczony mężczyzna

 

 


@Piotrekk85 napisał:
W wyborze między Yes i Free zwróciłbym pod uwagę jeszcze jedno. W Orange Free przy doładowaniu dostajemy pakiet GB i furę smsów (...). W Orange Yes i przy doładowaniu kodem liczba smsów jest mniejsza 🙂

Aa... Chodzi Ci o niepotrzebne zawracanie gitary esemesami Bardzo szczęśliwy mężczyzna

Hm... To w sumie też jest jakaś przesłanka do wyboru taryfy Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

Do mnie najbardziej przemawiają te liczby:tabela doładowań.JPG

 

Już żałuję, że mam tylko 4000°P.

 

Gdybym miał całkowite koszty związane z utrzymaniem prepaida zoptymalizować, to musiałbym wybrać doładowanie z ostatniej kolumny - co nie?

Powiedzmy, ze wybiorę Orange Yes i doładowanie w wys. 200 zł. Wtedy na koncie będę miał 230 zł (czyli ~19 obciążeń konta po 12 zł).

 

No i to o czym wspomniał @Katani1 - mógłbym najpóźniej w 7. miesiącu uruchomić usługę KWR (byłaby wtedy za darmo). Summa summarum otrzymałbym usługę prepaid na 19 mies. ze średnimi miesięcznymi kosztami w wys. ~12 zł. Dobrze rozumuję? Da się jeszcze bardziej ścisnąć pasa? Mrugający mężczyznaBardzo szczęśliwy mężczyzna

 


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Oferta na kartę za mniej niż 19 zł miesięcznie


@Katani1 napisał:


Za 14 zł. masz pakiet 200 min. na komórki i stacjonarne, dodatkowo 200 sms. Jest możliwość włączenia usługi cyklicznej. Ułatwisz życie sobie i mamie 🙂

Ten pakiet na razie odpada. Z prostego powodu: 14 > 12 Emotikon: JęzykEmotikon: Mrugający


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Oferta na kartę za mniej niż 19 zł miesięcznie

W takiej układance na wiele miesiące musisz założyć jeszcze jedno:
1) Orange nic nie zmieni a to raczej prawdopodobne że zmiany będą
2) do przedłużenia 60 min na fix trzeba mieć fizycznie telefon w ręku lub przez czat (nie wiem czy to nie problem dla Ciebie). Bo ten pakiet jest dziwny od innych. Jest tylko jednorazowy. I formalnie go nie można "przedłużyć". Trzeba ostatniego dnia wyłączyć stary i włączyć nowy (przez co tracisz jeden dzień).

Tańsze opcje są obarczone ryzykiem np. parę złotych taniej z alledrogo. Ew. Po miesiącu na prepaidzie można włączyć Skarbonkę i z niej za jakiś czas korzystać.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Oferta na kartę za mniej niż 19 zł miesięcznie

Aha @Wiktor zapomniałam Ci dopisać cobyś aktywował tacie również " Skarbonkę " bo zawsze coś wpadnie gdy czasem tato sam sobie doładuje konto 😉

 

Wyślij SMS pod numer 848
w treści wpisując SKARBONKA
(koszt 20 groszy)

Lub

Wpisz kod *110*06*00# i zatwierdź przyciskiem połączenia.

🙂 🙂 😉


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Oferta na kartę za mniej niż 19 zł miesięcznie

OK. Czyli możliwe że w tak odległej perspektywie czasowej "zasady gry" się mogą zmienić - biorę to pod uwagę Szczęśliwy robot.

 

Trzymanie w ręku telefonu będzie pewną niedogodnością - ale i to byłoby do przełknięcia. Już bardziej czat w mojej sytuacji się sprawdzi :).

Dobrze, że piszesz o tym, że ostatniego dnia trzeba taki pakiet najpierw wyłączyć, a potem włączyć. O tym będę musiał pamiętać :). To że stracę gdzieś po drodze ok. 19 dni - to żaden problem.

 

Zakładam, że tańsze opcje obarczone ryzykiem są na nielegalu - więc to u mnie odpada!

 

A Skarbonka? - o! tę jak najbardziej aktywuję... Chociaż nie przewiduję jakiegoś kolejnego doładowania w perspektywie krótszej niż rok.

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Oferta na kartę za mniej niż 19 zł miesięcznie

Ano może tato dokupi sobie raz doładowanie za piątkę i razem z Twoją dziesięciozłotówką wyjdzie - o kurka wodna Emotikon: Język piętnaście ?


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Oferta na kartę za mniej niż 19 zł miesięcznie


@wscieklaewka napisała:

Ano może tato dokupi sobie raz doładowanie za piątkę i razem z Twoją dziesięciozłotówką wyjdzie - o kurka wodna Emotikon: Język piętnaście ?


Ha, ha... No właśnie! 😄
15 > 12 Mężczyzna pokazuje język


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Oferta na kartę za mniej niż 19 zł miesięcznie

I jeszcze jedno. Załóż tacie blokady: DCB-blokada całkowita, Blokada usług premium, Blokada na UsE (jeśli będą włączone, to je odśwież, tak samo jak z usługami standardowymi bo po migracji z abo na prepaida lubią się zawiesić).

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Oferta na kartę za mniej niż 19 zł miesięcznie

No to obniżam poprzeczkę 🙂

Tato dostaje od Ciebie osiem czy dajmy na to siedem ? a sam doładowuje za piąteczkę ( z piąteczki coś wpada do skarbonki i jest ok )

Kurcze zaczynam się w tym wszystkim już gubić 😞