Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Oferta na kartę za mniej niż 19 zł miesięcznie


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Oferta na kartę za mniej niż 19 zł miesięcznie


@ketrasaArturnapisał(-a)

@Wiktor Nie wiem, czy temat jest jeszcze aktualny. Do tego celu idealnie nadaje się oferta Orange na kartę z rokiem ważności konta. W załączniku @ora11021 podany jest regulamin.

Ja swojej mamie to uruchomiłem. Raz na rok, lub rzadziej doładowuje konto za 100 PLN, do staje na konto 110 PLN (ważne tylko do 18 listopada 2018r), do tego dochodzi skarbonka i rok ważności konta. Raz na rok przedłużam jej konto na kolejny rok. Już ponad trzy lata tak korzysta z komórki. 


 @ketrasaArtur 

Ty mamie możesz od czasu do czasu w prezencie doładować konto jakąś np. dziesiątką no opuszczę do piątki 🙂 a wtedy w skarbonce Twojej mamy będzie ciut więcej złotówek, a poza tym RWK możesz ponawiać co miesiąc 😉 albo nawet częściej,  po co czekać rok?  wysyłaj smsa 😂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1589
  • 5429
  • 58

Oferta na kartę za mniej niż 19 zł miesięcznie


@wscieklaewkanapisał(-a)

Ty mamie możesz od czasu do czasu w prezencie doładować konto jakąś np. dziesiątką no opuszczę do piątki 🙂 a wtedy w skarbonce Twojej mamy będzie ciut więcej złotówek, a poza tym RWK możesz ponawiać co miesiąc 😉 albo nawet częściej,  po co czekać rok?  wysyłaj smsa 😂


Lepiej jeszcze dysponować dwoma kartami i zasilać cyklicznym przelewem po 1 zł co 10 dni kartę rodzica z tych dwóch kart.

Dowolny przelew SMS daje ważność konta 5 dni. Można mieć za darmo w orange i jeden darmowy nr z dowolnej sieci bez dodatkowych środków.

Jak się dobrze wszystko na początku ustawi to o nic nie trzeba się martwić. Przy małych kwotach nie trzeba specjalnie martwić się wyłudzeniami i oszustami.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18400
  • 52624
  • 705

Oferta na kartę za mniej niż 19 zł miesięcznie

Tu nie oto chodzi, aby co miesiąc wysyłać SMS-a z RWK, czy wykonywać przelew SMS między numerami. To jest dobre rozwiązanie dla osób starszych (przepraszam, jak @wscieklaewka w którymś poście wspomniała, wcześniej urodzonych), które czasami dzwonią, a chcą mieć ważny numer do kontaktu z bankiem, przychodnią, szpitalem, czy urzędem, lub z rodziną. Nie potrzeba w tedy co miesięcznego abonamentu, przy niskiej rencie.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1589
  • 5429
  • 58

Oferta na kartę za mniej niż 19 zł miesięcznie

@ketrasaArturW takim razie pomarańczowy w odróżnieniu od fioletowego nie ma prostej i taniej oferty dla takich osób. Teraz dziwię się,  że moderator nie zadziałał i nie ukrył jednego, ze wcześniejszych postów jak zrobił to w kilku innych późniejszych przypadkach.

Należy jednak pamiętać, że można zapomnieć zakończyć połączenie a czas i złotówki lecą.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Oferta na kartę za mniej niż 19 zł miesięcznie

@andrzej1441 

Zbierałam - nazbierałam wykupiłam na rok pakiet za 300 zł, i nie martwię się że zapomnę przez przypadek wyłączyć telefon gdyż mam w pakiecie nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci - oraz spokój na duszy też  mam 😁

Ja w każdym bądź razie jestem związana z Orange od powstania  "Idei" i chwalę to sobie Emotikon: Szczęśliwy