Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 23, Pasjonat
  • 1465
  • 2919
  • 16

Oferta na kartę za mniej niż 19 zł miesięcznie

@andrzej1441  proszę Cię powiedz mi co znaczy to - cytuję Twoje zdanie :

Taki sposób, żeby ograniczyć handel na allegro super Grunwaldami.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 23, Pasjonat
  • 1465
  • 2919
  • 16

Ale z Ciebie @Wiktor /ku jest " dusigrosik " tak jakbym siebie czytała bo ja też mam coś z tego samego Emotikon: Szczęśliwy

( ino się nie obraź )

Tak sobie myślę, mam staż dużo dłuższy bo od czasu powstania " Pop Idea " no i przyszła mi do głowy myśl taka, że obecny Orange powinien nam wszystkim o takim dłuższym stażu sypnąć do skarbonki przynajmniej 15 procent, albo lepiej 20 Emotikon: Szczęśliwy

Poziom 18, Komentator
  • 139
  • 84
  • 0

@wscieklaewkanapisał(-a)

@andrzej1441  proszę Cię powiedz mi co znaczy to - cytuję Twoje zdanie :

Taki sposób, żeby ograniczyć handel na allegro super Grunwaldami.

Kiedyś dawno temu jeszcze przed obowiązkową rejestracją jak potrzebowałem modemu mobilnego to kupiłem  Huawei E1750 z kartą z internetem na rok. SMS nie były skasowane i można było sobie poczytać.

Teraz jednokrotne przejście z YES do OFnK to każdy może bez problemu zrobić ale wielokrotne żeby otrzymać TB to rzeczywiście jest do wyłapania.

0 Lubię to
Odpowiedz
Zespół Nasz Orange
  • 2063
  • 2717
  • 111

@andrzej1441,

podziwiam rozkminkę... Emotikon: Szczęśliwy

Ale jaaaaa z tego raczej nie skorzystam. Będę miał tylko jednego prepaida. I chyba jestem zbyt leniwy, żeby tak działać Emotikon: Język

A poza tym, że jestem leniwy, to jeszcze - jak wyżej @wscieklaewka zauważyła - duuuuusigrosz Emotikon: Bardzo szczęśliwyEmotikon: Język

▬▬▬

@wscieklaewka,

zawsze możesz z tymi procentami na Skarbonce zarzucić Pomysł Emotikon: Mrugający

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Poziom 23, Pasjonat
  • 1465
  • 2919
  • 16

No, no, no @Wiktor ładny dusigrosz Emotikon: LOL co to wybiera dość drogi lokalik na wypicie napoju z kolegami Emotikon: Szczęśliwy  Emotikon: Język

Poziom 18, Komentator
  • 139
  • 84
  • 0

[ Edytowane ]

A poza tym, że jestem leniwy, to jeszcze - jak wyżej @wscieklaewka zauważyła - duuuuusigrosz Emotikon: Bardzo szczęśliwyEmotikon: Język

W takim razie można zastanowić się nad przeniesieniem nr do Play na taryfę dla dziadków -

Play na Kartę odNOWA

Nie zaszkodzi najpierw sprawdzić zasięg kupując nową startówkę  przed przeniesieniem nr.

Warunki spełnia: co najmniej jedna aktywność na miesiąć (jak nie będzie to zabierze 2 zł). Przy braku "płatnej aktywności" przyślą SMS-a z ostrzeżeniem na tydzień przed końcem okresu rozliczeniowego.

Cennik:

Jeśli nie włączysz żadnego pakietu korzystasz z Play na Kartę odNOWA
wg stawek z cennika

Minuta do wszystkich sieci - 29r
SMS do wszystkich sieci 29 gr
Transfer danych (za 500 KB) - 1gr
Brak płatnej aktywności w cyklu rozliczeniowym 2 zł

12 miesięcy bez płatnej aktywności - dezaktywacja konta i anulowanie niewykorzystanych środków.

Można włączyć Pakiet bez terminu ważności 100 minut do innych sieci
i na stacjonarne koszt 15 zł ważny do ostatniej minuty.

Bez kosztowo uruchomić pakiet za darmo rozmowy i SMS w Play bez terminu ważności

Możliwe doładowania od 5zł do 300 zł

0 Lubię to
Odpowiedz