Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

przekłamanie w zestawieniu za lipiec

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

przekłamanie w zestawieniu za lipiec

@Misiek62Jak widzę nic nie zostało zrobione a jeszcze jest gorzej


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

przekłamanie w zestawieniu za lipiec

Chyba mamy na razie zamrożone zmiany z uwagi wdrażanie programu dla OH. @Artur coś pisał w wątku o nowościach.
Anonim

Nie dotyczy

przekłamanie w zestawieniu za lipiec

Co się tak "rozpalacie"? Wszyscy idziemy do swoich bareczków na kielicha. Jak już będziemy rozochoceni, to wszystko wróci do normy. Jak to się ma do wieczności???Emotikon: Mrugający


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

przekłamanie w zestawieniu za lipiec

@Anonim, informowaliśmy tutaj, że tymczasowo naprawiamy tylko poważne błędy i dlaczego to robimy. Jest mi przykro, że mimo tej informacji nie wspierasz rozwoju forum zarzucając nam zaniedbania, podczas gdy całymi dniami pracujemy nad dodaniem nowych funkcji 😞

Na liście do naprawy mamy poprawienie linkowania w "Pokaż mnie w rankingu", nie-usuwanie tagowania i obrazków, gdy edytujemy post. Sprawdzimy też zestawienie za lipiec i Twoją (nie)obecność w nim, @Misiek62.

Rankingi oraz potwierdzone wyniki wrócą jutro. Najpewniej także jutro będzie nowe zdjęcie na stronie głównej wybrane przez Użytkownika miesiąca października oraz... kogoś jeszcze, ale to niespodzianka 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

przekłamanie w zestawieniu za lipiec

@Artur , @Piotrek czy statystyki są już naprawione, da się sprawdzić ile punktów miałem w lipcu?


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

przekłamanie w zestawieniu za lipiec

Jeszcze nie, @Misiek62. Skończymy remont w Nasz Orange, o którym wspominaliśmy wcześniej i zabierzemy się za to.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

przekłamanie w zestawieniu za lipiec

@Artur , @Piotrek czekam Mrugający mężczyzna


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

przekłamanie w zestawieniu za lipiec

Wybacz, @Misiek62, paskudny bug, który odpowiadał za Twoją nieobecność w rankingu lipcowym został naprawiony i już wróciłeś 🙂

https://nasz.orange.pl/t5/custom/page/page-id/uzytkownik-miesiaca

Anonim

Nie dotyczy

przekłamanie w zestawieniu za lipiec

@ArturA u mnie dalej jest. To nie tylko ten ale więcej.

Przechwytywanie.PNG

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

przekłamanie w zestawieniu za lipiec

Misiek jest na 14 miejscu, a jeśli chodzi o znaczek po prawej - to nie o tym błędzie tu chyba rozmawiamy.