Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

pożegnanie


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

pożegnanie

witam

jest to prawdopodobnie jeden z moich ostatnich postów na tym forum, gdyż po długim procesie "tentegowania" w głowie doszedłem do wniosku, że z dniem dzisiejszym to jest 3.03.2022 zawieszam oficjalnie moją działalność i aktywność na forum. jak zauważyliście przestałem wchodzić, udzielać się i wypowiadać. Głównie dlatego, że była to walka z wiatrakami...czyli generalnie nic w mojej sprawie nie wskórałem...mam już w domu włókno od lokalnego operatora i moja neostrada poszła po wielu latach w niepamięć... tak naprawdę to bezpośrednio z firmą Orange prywatnie mnie już nic nie łączy...

dziękuję każdemu z Was za dobre słowo i wsparcie i życzę Wam powodzenia w życiu prywatnym i zawodowym.

 

Szybkich transferów i niskich pingów 😉

 

trzymajcie się i nie puszczajcie 🙂

 

było miło.

pozdrawiam

 

Paweł.

12 ODPOW. 12

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

pożegnanie

@pablus  cóż powiedzieć, taka Twoja decyzja i ją szanuję, życzę powodzenia - trzymaj się.

PS.

Może jednak zostaw konto, zawsze możesz wpaść od czasu do czasu i poczytać/podyskutować (
przecież to nic nie kosztuje 😉).


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8387
  • 53

pożegnanie

Ahoj. @pablus tak jak i @slav72 już napisał, to Twoja decyzja i my również ją szanujemy, liczymy, że zaglądniesz do nas od czasu do czasu, może i częściej. Bardzo dziękujemy za dotychczasowy wkład w pomoc naszym użytkownikom i udzielanie się na forum. Wszystkiego dobrego, zdrowia Szczęśliwa kobieta


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

pożegnanie

@pablus Wzajemnie wszystkiego naj..na "nowej drodze życia" poza NO 😉

Uważam osobiście, że to dla forum spora strata

Pozdrawiam


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

pożegnanie

@pablus  trzymamy się użytego przez Ciebie sformułowania "zawieszam".

Są tu tacy co wrócili, więc może i Ty uznasz, że pomimo iż "biznesowo" z Orange (może tymczasowo) nic Cię nie łączy, to emocjonalnie z forum i owszem. Jeśli tak będzie, i zaczniesz znowu się "udzielać", to nam, zwłaszcza najaktywniejszym będzie miło poczytać co będziesz mieć do przekazania. 

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

pożegnanie

@pablus , ja wiem, że nic Ciebie nie trzyma, ale nie powiedziałeś słowa "nigdy", więc śmiało można powiedzieć, że jest to sportowe zawieszenie butów na kołku, a powrócisz w roli trenera. Znaczy, fachowca od światełka. Tego się trzymaj i wszystkiego najlepszego. Do zobaczyska😊 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

pożegnanie

@pablus światełka od Orange też nie mam, bo jak Ty nie mogłem się doczekać. Lokalni dostawczy szybciej zadziałali jak Orange. Nie mniej ze względu na atmosferę jaka panuje na NO, warto raz na jakiś czas zajrzeć i poczytać co ciekawo się wydarzyło. Nie waż się tylko usuwać konta!!!

Tak więc liczę, że za jakiś czas znowu się pojawisz chodź na chwilę na NO.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

pożegnanie

@pablus , a nie mówiłem?😀 Wróciłeś i polubiłeś mój wpis. Prawda chłopaki @ketrasaArtur , @Misiek62 , @agat13 , @Bartłomiej i wszystkie dobre duszki forum, że to fajny powrót? Chociażby na chwilę, ogrzać się otulić ciepłem atmosfery tutaj panującej😀 Ty masz światełko, a my nadzieję, że od czasu do czasu podzielisz się swoją wiedzą😊 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

pożegnanie

@bronzub Ja też uważam, że czasem można z przyzwyczajenia i ciekawości zajrzeć...Przecież nikt nie zabrania, a przyznam się, że tak z dnia na dzień trudno się odzwyczaić od sięgnięcia po smartfona i zalogowania się...Tym bardziej, że życie zmusza, bo ludzie nawet poza forum pytają o różne rzeczy "bo ty jesteś ogarnięty z tymi usługami"...A tu wiedza "na gotowe" i warto być na bieżąco


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

pożegnanie

@agat13 , tu są pasjonaci z wiedzą, którą "sprzedają" za darmo😊. Ale mam też miłe doznania z posiadania konta na HP. Trzy lata temu kupiłem w Orange na raty laptop HP i bateria z diagnostyki pokazała jej słaby stan. Kupiłem także w sklepie internetowym ich słuchawki z objawem braku zczytywania głosu z mikrofonu. Konsultanci serwisowi stanęli na wysokości zadania, a nawet ponad to😊