Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zrzuty ekranu w publicznych postach

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 15
  • 0

Brak zakładki "zabezpieczenia" w Mój Orange

Wygląda na to że temat zamknięty, ale chcę się w nim zapytać, skąd u mnie powiadomienie, że ktoś się w nim wypowiedział, jeżeli nie brałem udziału w dyskusji? @Artur  możesz to jakoś sprawdzić?


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Brak zakładki "zabezpieczenia" w Mój Orange

@Domator, odpowiem za @Artura.

Na szybko moja teoria jest następująca.

Do tego tematu zostały przeniesione wpisy z innych. Prawdopodobnie udzielałeś się w którym z nich, a możliwe, że nawet odpowiedziałeś na przeniesiony wpis, treścią odnosząc się do innego, dodanego wcześniej. W takim wypadku, przy przenoszeniu subskrypcji wraz z wpisem, Twoja też została przeniesiona i dostajesz powiadomienie o wpisach w nowym temacie. Postaram się to jeszcze sprawdzić. Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 15
  • 0

Brak zakładki "zabezpieczenia" w Mój Orange

Dzięki @Mikołaj, wcale nie za Artura, tylko nie bardzo wiedziałem o kim wspomnieć a Artur ma niebieską etykietę 😉 więc chyba jest kimś ważnym na tym forum 🙂

 

Oj Ty też masz niebieską... ale Twoich wypowiedzi mniej widziałem. 😉

 

@Mikołaj  jak będziesz sprawdzać, to zweryfikuj proszę, dlaczego mam podwójne powiadomienie - z innym tematem - do Twojego posta.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Brak zakładki "zabezpieczenia" w Mój Orange


Domator napisał(-a):

Dzięki @Mikołaj, wcale nie za Artura, tylko nie bardzo wiedziałem o kim wspomnieć a Artur ma niebieską etykietę 😉 więc chyba jest kimś ważnym na tym forum 🙂

 

Oj Ty też masz niebieską... ale Twoich wypowiedzi mniej widziałem. 😉

 

@Mikołaj  jak będziesz sprawdzać, to zweryfikuj proszę, dlaczego mam podwójne powiadomienie - z innym tematem - do Twojego posta.


@Domator 

Pewnie dlatego, że posty pochodzą z różnych tematów i powiadomienie idzie dla obu, gdy choćby w jednym z nich dany użytkownik się wypowiadał - tak jak pisze @Mikołaj


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Brak zakładki "zabezpieczenia" w Mój Orange

@Domator masz dwa powiadomienia (zresztą tak samo jak dla tego wpisu Bardzo szczęśliwy mężczyzna), bo jedno jest o nowej odpowiedzi, a drugie o tym, że o Tobie wspomniałem

Inne tematy wynikają z tego, że wpisy przeniesiono z kilku różnych tematów. Jak przejrzysz cały ten temat to w pewny momencie zobaczysz, że w kolejnych odpowiedziach następuje zmiana.To zależy od tego czy ktoś odpowiedział na pierwsze czy na dalsze (przeniesione) wpisy. Wiem, że to bywa mylące, pracujemy nad rozwiązaniem tej sytuacji.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 15
  • 0

Brak zakładki "zabezpieczenia" w Mój Orange


Mikołaj napisał(-a):

@Domator masz dwa powiadomienia (zresztą tak samo jak dla tego wpisu Bardzo szczęśliwy mężczyzna), bo jedno jest o nowej odpowiedzi, a drugie o tym, że o Tobie wspomniałem

Inne tematy wynikają z tego, że wpisy przeniesiono z kilku różnych tematów. Jak przejrzysz cały ten temat to w pewny momencie zobaczysz, że w kolejnych odpowiedziach następuje zmiana.To zależy od tego czy ktoś odpowiedział na pierwsze czy na dalsze (przeniesione) wpisy. Wiem, że to bywa mylące, pracujemy nad rozwiązaniem tej sytuacji.


Kurcze @Mikołaj  widziałem dwa powiadomienia z różnymi tematami a tą samą godziną... teraz jest tylko jedno... widocznie przy pomieszanych tematach najpierw są dwa - z obydwoma tematami - przy ponownym sprawdzeniu jedno znika.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Brak zakładki "zabezpieczenia" w Mój Orange

@Domator Cieszę się, że rozjaśniłem sprawę! Bardzo szczęśliwy mężczyzna

W razie watpliwości zawsze możesz pisać na priv do kogoś z zespołu Nasz Orange.

Anonim

Nie dotyczy

Brak zakładki "zabezpieczenia" w Mój Orange


vdsl2 napisał(-a):

@burebusekMy raczej już tobie nie pomożemy z tym problemem.


Wchodzę z nową instalacją Windows 10 wg Twojej sugestii i sprawdzam działanie. To miała być ostateczność i poświęciłem się z duszą na ramieniu. Żeby nie być gołosłownym, proszę, oto zrzuty dwa.

Instalacja od nowa Win 10


Historia aktualizacji.png
Anonim

Nie dotyczy

Brak zakładki "zabezpieczenia" w Mój Orange

@Anonim Lepsza jest taka czysta instalacja z iso lub usb


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Brak zakładki "zabezpieczenia" w Mój Orange

@Anonim  tak mnie naszło zajrzeć do ustawień... sprawdź proszę czy przypadkiem w Twoim profilu nie masz postawionego "ptaszka" (checkbox'a) w wierszu - ignoruj HTML ??  Znajdziesz to w profilu "moje ustawienia" zakładka "preferencje" ... bo według mnie ten znacznik ukrywa użyte hiperłącza do użytkowników i obrazków !!!!!!!!!!

Sprawdziłem, brawo TY (misiek)  - nie ma to jak człowiek sam się doceni 😉 dowartościuje 😄

 

PS. Przenieś oznaczenie rozwiązania na tego posta 😉