Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zrzuty ekranu w publicznych postach

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Brak zakładki "zabezpieczenia" w Mój Orange

Anonim

Nie dotyczy

Brak zakładki "zabezpieczenia" w Mój Orange

Żadnych instalek nie pobierałem. Mam tylko Windows Defender i wogóle wszystko, co wbudowane w system. W Windows 7 miałem aż 21 programów i pewnie temu były problemy. Jak widzisz ze screenów, unikam instalowania nawet z Dobrych Programów, skoro system ma wbudowane wszystkie podstawowe aplikacje.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17909
  • 186

Brak zakładki "zabezpieczenia" w Mój Orange


burebusek napisał(-a):

Misiek62 napisał(-a):

@burebusek  czasami jakieś aktualizacje programów, potrafią wprowadzić takie zmiany, że blokowane są  niektóre "luki" ...

zastanawiam się też co Ci przeglądarka określa jako "widżet", którego nie można otworzyć... 


Nie mam zielonego pojęcia. W obu przeglądarkach i InPrivate ten sam problem. Może trzeba wyp... kompa, skoro już posprawdzane?

 


@Anonim

Jeśli już masz tak drastyczne pomysły, to tym bardziej posłuchałbym sugestii @Anonim żeby przeinstalować system Win10 od podstaw.

Anonim

Nie dotyczy

Brak zakładki "zabezpieczenia" w Mój Orange

NIe zastanawia Was, że budowanie NO i ciągłe ulepszanie też rodzi problemy? Ja ufam Win 10 w tej wersji, bo poprzednie szwankowały. A każdy serwer robi pod siebie zapotrzebowania na funkcjonowanie serwera po myśli szefa projektu. Więc chyba jednak będę "pieścił" mój sprzęt, dopóki sam się nie sypnie.

Anonim

Nie dotyczy

Brak zakładki "zabezpieczenia" w Mój Orange

@Anonim czy wiesz że win 10 bedzie kolejna akulizacja 14 marca do wersi 14393.934 ?

Anonim

Nie dotyczy

Brak zakładki "zabezpieczenia" w Mój Orange


vdsl2 napisał(-a):

@burebusek czy wiesz że win 10 będzie kolejna aktualizacja 14 marca do wersji 14393.934 ?


Nie kojarzę jeszcze, bo nie przeglądałem. Ale ta wersja 1607 ma wsparcie i czy jest sens? W każdej coś poprawią, by jak najbardziej mieć użytkownika w swoich łapach. Właściwie, to po przeczytaniu, co i kto zbiera, nie jesteś anonimowy, chociaż niektórym się tak wydaje.

Anonim

Nie dotyczy

Brak zakładki "zabezpieczenia" w Mój Orange

@Anonim moze uzyj tego programu https://privazer.com/download.php#.WL3HKIWcHIU

Anonim

Nie dotyczy

Brak zakładki "zabezpieczenia" w Mój Orange


vdsl2 napisał(-a):

@burebusek moze uzyj tego programu https://privazer.com/download.php#.WL3HKIWcHIU


Dziękuję, ale nie skorzystam. Wiesz chyba dlaczego?. Mam jescze dodatkowe wsparcie, o czym zapewne wiesz. Skan online. 

Anonim

Nie dotyczy

Brak zakładki "zabezpieczenia" w Mój Orange

@AnonimMy raczej już tobie nie pomożemy z tym problemem.

Anonim

Nie dotyczy

Brak zakładki "zabezpieczenia" w Mój Orange


vdsl2 napisał(-a):

@burebusekMy raczej już tobie nie pomożemy z tym problemem.


Przeto wszem i wobec, dziękuję Wam za włożone serce w rozwiązanie problemu. Zastanawia mnie tylko mała aktywność userów, których spotkała taka przypadłość. Dziękuję jeszcze raz. Nie ma to, jak fachowa pomoc w lepszym poznawaniu tajników, o których na codzień się nie myśli. Jak trwoga...Emotikon: Mrugający