Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zrzuty ekranu w publicznych postach

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Brak zakładki "zabezpieczenia" w Mój Orange

@Anonim  Wiesz, raczej, nie jest gwarancją... Ja raczej mam na myśli nie tylko system windows czy też przeglądarkę... ale może masz w kompie coś jeszcze...

 

Anonim

Nie dotyczy
Anonim

Nie dotyczy

Brak zakładki "zabezpieczenia" w Mój Orange


Misiek62 napisał(-a):

@burebusek  Wiesz, raczej, nie jest gwarancją... Ja raczej mam na myśli nie tylko system windows czy też przeglądarkę... ale może masz w kompie coś jeszcze...

 


Jest tylko jeszcze jedna opcja poza systemem, którą odinstaluję, bo kopię przywracania z tym mam, jakby co. Wtyczka e-Deklaracje i e-Deklaracje Desktop.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Brak zakładki "zabezpieczenia" w Mój Orange

Oj tam, e-deklaracji bym nie wywalał, nie podejrzewałbym, żeby blokowała wyświetlanie łączy i grafik - łącza, to na pewno jest przywołanie innego użytkownika.. wspominałeś wcześniej, że nie możesz "wspomnieć o kimś" że Ci nie wyświetla... nie wiem jak dokładnie kodowane są grafiki, ale one też są zapisywane na serwerze i stamtąd włączane do posta, więc stawiam, że też rodzaj odsyłacza... 

Anonim

Nie dotyczy

Brak zakładki "zabezpieczenia" w Mój Orange

Anonim

Nie dotyczy

Brak zakładki "zabezpieczenia" w Mój Orange


burebusek napisał(-a):

vdsl2 napisał(-a):

@burebusek a masz ta poprawke https://support.microsoft.com/en-us/help/4010250/ms17-005-security-update-for-adobe-flash-player-feb...


O to Ci chodzi?

Historia aktualizacji.png


@AnonimTak o to czyli masz.A czymasz jeszcze folder Windows.old w systemie ?

Anonim

Nie dotyczy

Brak zakładki "zabezpieczenia" w Mój Orange


Misiek62 napisał(-a):

Oj tam, e-deklaracji bym nie wywalał, nie podejrzewałbym, żeby blokowała wyświetlanie łączy i grafik - łącza, to na pewno jest przywołanie innego użytkownika.. wspominałeś wcześniej, że nie możesz "wspomnieć o kimś" że Ci nie wyświetla... nie wiem jak dokładnie kodowane są grafiki, ale one też są zapisywane na serwerze i stamtąd włączane do posta, więc stawiam, że też rodzaj odsyłacza... 


Najgorsze jest to, że nic nie kombinowałem od momentu zarejestrowania w NO, a problemy zaczęły się potem. To "wspomnij o kimś", zrzuty, które wszystkie widziałem w odczycie i jeszcze to, które na początku nie było!!!

widżet.PNG


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Brak zakładki "zabezpieczenia" w Mój Orange

@Anonim  czasami jakieś aktualizacje programów, potrafią wprowadzić takie zmiany, że blokowane są  niektóre "luki" ...

zastanawiam się też co Ci przeglądarka określa jako "widżet", którego nie można otworzyć... 

Anonim

Nie dotyczy

Brak zakładki "zabezpieczenia" w Mój Orange


vdsl2 napisał(-a):

burebusek napisał(-a):

vdsl2 napisał(-a):

@burebusek a masz ta poprawke https://support.microsoft.com/en-us/help/4010250/ms17-005-security-update-for-adobe-flash-player-feb...


O to Ci chodzi?

Historia aktualizacji.png


@burebusekTak o to czyli masz.A czymasz jeszcze folder Windows.old w systemie ?


Masz na myśli Asystenta? Jeśli tak, to już nie mam. Zgodnie zresztą ze sugestią. Czasem nie nadążam za skrótami, które są mi obce. No i widzę teraz zrzuty przed publikacją.

Anonim

Nie dotyczy

Brak zakładki "zabezpieczenia" w Mój Orange


Misiek62 napisał(-a):

@burebusek  czasami jakieś aktualizacje programów, potrafią wprowadzić takie zmiany, że blokowane są  niektóre "luki" ...

zastanawiam się też co Ci przeglądarka określa jako "widżet", którego nie można otworzyć... 


Nie mam zielonego pojęcia. W obu przeglądarkach i InPrivate ten sam problem. Może trzeba wyp... kompa, skoro już posprawdzane?

Też uruchamiane