Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiany, zmiany


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Zmiany, zmiany

Cześć,

chciałem tu napisać jakiś dobry, trochę dowcipny, ale też głęboki tekst, jednak byli tacy co w podobnej sytuacji zrobili filmik, Robot pokazuje język więc skoro i tak przegrywam na starcie, to dam sobie z tym spokój i wybiorę prostotę, w końcu zasada BUZI (KISS) po coś powstała. Bardzo szczęśliwy mężczyzna

Dziś opuszczam zespołu Nasz Orange, oraz samo Orange Polska, poszukam nowych doświadczeń, na początek poza branżą, a potem się zobaczy.

Moje miejsce... 

A nie, o tym jeszcze cicho sza! Bądźcie jednak czujni bo już niedługo...  Emotikon: Mrugający

Mam nadziej, że nie zniknę z forum, w końcu teraz, jako klient będę pewnie potrzebował fachowych porad, ale to pokaże czas.

Chciałem wszystkim użytkownikom forum, a w szczególności herosom, przyjaciołom i reszcie zespołu NO, podziękować za wspólne tworzenie tej społeczności.

Mam nadzieje, że też będziecie miło, a przynajmniej nie negatywnie, Mrugający mężczyzna wspominać czasy mojego rządzenia się tutaj.

hand-3753940_640.jpg

Jeszcze raz dzięki!
Jeszcze przez chwile moderator Mikołaj

8 ODPOW. 8

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiany, zmiany

Dzięki za wszystko.
Powodzenia na nowym. 😉
Anonim

Nie dotyczy

Zmiany, zmiany

Też Podziękowania za Wszystko na NO 😉

Powodzenia na Nowym 😉

Anonim

Nie dotyczy

Zmiany, zmiany

No cóż...ja zdobędę się na oryginalność, graniczącą że specyficznym poczuciem humoru. @Mikołaj wystawił nam rogi renifera jako leśną zdobycz, a sam rejteruje do Laponii w poszukiwaniu wrażeń. Czego nowego św. Mikołaju tam się spodziewasz, prócz sterty listów od grzecznych i mniej grzecznych dzieci? Życzę Ci rychłego powrotu na stare, sprawdzone "śmieci", albo jak nie zechcesz wrócić, to chociaż od czasu do czasu "daj zarobić" forumowiczom na oznaczonych przez Ciebie (jako klient) rozwiązaniach. Powodzenia 😀


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Zmiany, zmiany

Powodzenia !


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Zmiany, zmiany

Dziękuję @Mikołaju za masę rzeczy, których się przez przeszło dekadę przy Tobie nauczyłem.

Smuteczek

 

 

 

... Zawsze zmiana jest początkiem czegoś nowego :). I tego się trzymajmy!


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Zmiany, zmiany

Oj Wiktor, żeby tak od razu wypominać te złe nawyki, które mimochodem rozprzestrzeniam. Robot pokazuje język


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Zmiany, zmiany

Liberum Veto @Mikołaj  Emotikon: Smutny

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zmiany, zmiany

Kurcze, mnie też temat umknął 😞 

 

powodzenia @Mikołaj