Nie mo偶na wy艣wietli膰 tego wid偶eta.
Pracuj臋 w Orange
  • 2054
  • 5238
  • 110

馃毀 Zmiany w dziale Pomys艂y 馃挕

[ Edytowane ]

Cze艣膰, 

Po zebraniu wystarczaj膮cej liczby do艣wiadcze艅 i Waszych opinii zwi膮zanych z dzia艂em Pomys艂y postanowili艣my od艣wie偶y膰 formu艂臋 tej cz臋艣ci forum i lepiej dostosowa膰 j膮 do Waszych potrzeb i naszych mo偶liwo艣ci. Na pocz膮tek upro艣cili艣my statusy i od teraz ka偶dy pomys艂 mo偶e by膰 Otwarty, Realizowany, Zrealizowany lub Zamkni臋ty.

Wkr贸tce mo偶ecie spodziewa膰 si臋 kolejnych zmian, a najwa偶niejsze to:

• Mo偶na b臋dzie zg艂asza膰 pomys艂y w ka偶dym temacie zwi膮zanym z Orange.
  • Dotychczasowe kategorie zostan膮 zast膮pione nowymi: Us艂ugi, Urz膮dzenia, Strony i aplikacje, Spo艂eczno艣膰, Inne.
  • Liczba g艂os贸w nie b臋dzie ju偶 decydowa膰 o zmianie statusu pomys艂u, jednak na pewno b臋dzie mie膰 wp艂yw na rozpocz臋cie realizacji danego pomys艂u.
  • Zamykane b臋d膮 tylko pomys艂y, o kt贸rych wiemy, 偶e nie mog膮 zosta膰 zrealizowane.
  • Planujemy otworzy膰 pomys艂y, kt贸re zosta艂y wcze艣niej zamkni臋te tylko ze wzgl臋du na brak g艂os贸w.
  • Powstanie nowa ranga: Opiekun Pomys艂贸w. To pracownicy Orange, kt贸rzy przekazuj膮 Wasze pomys艂y do os贸b decyzyjnych w Orange. Jeden z nich to... ja (niespodzianka!).

Co o tym my艣licie? Pytania? W膮tpliwo艣ci? Co艣 trzeba doprecyzowa膰?

P.S. Temat zosta艂 tu przeniesiony z dzia艂u dost臋pnego tylko dla Heros贸w, dlatego dyskusje maj膮 wcze艣niejsze daty.

team player_rgb.png

Poziom 39, Guru ****
  • 23272
  • 11777
  • 1100

Wkr贸tce zmiany w dziale Pomys艂y 馃挕

Mam nadziej臋 偶e co艣 ruszy z realizacj膮 lub decyzj膮 na nie. Chyba 偶e to musi by膰 kategoryczne nie 馃槈
.
Poziom 39, Guru ****
  • 23272
  • 11777
  • 1100

I mam uwag臋 co do ograniczania do spraw klienckich zwi膮zanych Orange. Bo kto艣 jeszcze wpisze pomys艂 na remont chodnika na gruncie Orange czy co艣 abstrakcyjnego 馃槢
.
Pracuj臋 w Orange
  • 866
  • 949
  • 72

My艣l臋 偶e b臋dzie dobrze. Oby teraz wi臋ksze zainteresowanie spo艂eczno艣ci by艂o.

Z racji zmiany charakteru pracy, obecnie pracuj臋 na koncie: https://nasz.orange.pl/t5/user/viewprofilepage/user-id/124978
Poziom 39, Guru ****
  • 23272
  • 11777
  • 1100

[ Edytowane ]

Bo za nisko jest na g艂贸wnej. Jakby po偶eni膰 to ze zwyk艂ymi w膮tkami i umie艣ci膰 ciut wy偶ej - by艂oby inaczej.

Ew jakas promocja w stylu pomysl dnia.

.
0 Lubi臋 to
Odpowiedz
Konto usuni臋te
Nie dotyczy

@Piotrekk85 nawet jakby by艂 na g贸rnej belce to ma艂o kto to ruszy, aktywni na forum tam nie zagl膮daj膮, chyba 偶e kto Pomys艂 ma, st膮d tak ma艂a liczba g艂os贸w, musia艂y by by膰 atrakcyjne bonusy za g艂osowanie i za Pomys艂, teraz to nikomu nie zale偶y i jest jak jest.

0 Lubi臋 to
Odpowiedz
Poziom 29, Specjalista
  • 6454
  • 5780
  • 69

@Artur, wiesz od 艣rodeczka jak to wygl膮da, wi臋c uwa偶am, i偶 postawiono na fachowcaEmotikon: Bardzo szcz臋艣liwy

@Piotrekk85 i @Konto usuni臋te maj膮 w膮tpliwo艣ci, to mo偶e da艂oby si臋 to jako艣 pogodzi膰? Gdyby Pomys艂y zosta艂y potraktowane jako oddzielny segment z automatycznymi powiadomieniami dla ka偶dego, ale bez kilkukrotnych dymk贸w, jak normalnie to si臋 dzieje, to mia艂oby szerszy wyd藕wi臋k. Mo偶e same kolejne dodawane komentarze i powiadomienia o nich w Pomys艂ach ju偶 nie !!! To by wkurza艂o niejednego, ale taki "mus z urz臋du" na ka偶dy zg艂oszony pomys艂 to wielkie, czy ma艂e techniczne wyzwanie?

0 Lubi臋 to
Odpowiedz
Poziom 35, Ekspert
  • 3553
  • 4789
  • 127

Opiekunie @Arturze, ciesz臋 si臋, 偶e co艣 nowego b臋dzie tchni臋te w ten dzia艂... my艣l臋, 偶e nie przesadz臋 okre艣laj膮c zapowiedzi jako resuscytacj臋 Emotikon: Mrugaj膮cy 

Co do pomys艂u na zmotywowanie u偶ytkownik贸w, w pe艂ni popieram kierunek zg艂oszony przez @Konto usuni臋te

Za艂o偶y艂e艣/a艣 temat a ja Ci pomog艂em? Kliknij "Oznacz jako rozwi膮zanie" - pod moim postem | Spodoba艂a Ci si臋 moja wypowied藕? Kliknij kciuk w g贸r臋 | Dzi臋kuj臋; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szcz臋艣liwy

Konto usuni臋te
Nie dotyczy

@burebusek ja tam w膮tpliwo艣ci nie mam, troch臋 tu na Forum NO ju偶 przebywam, musi by膰 zach臋ta jaka艣, tak dla tw贸rc贸w Pomys艂贸w jak i G艂osuj膮cych, teraz zainteresowanie s艂abe, statystyki wdro偶onych pomys艂贸w te偶 nie zach臋caj膮 do tworzenia nowych.

Poziom 29, Specjalista
  • 6454
  • 5780
  • 69

@Konto usuni臋te, ka偶dy g艂os na o偶ywienie dzia艂u z pomys艂ami wart jest rozwa偶enia. O to @Artur prosi艂 w pierwszym po艣cie.