Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

🚧 Zmiany w dziale Pomysły 💡


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32451
  • 36870
  • 1371

🚧 Zmiany w dziale Pomysły 💡

@Artur: a jeszcze Cię czeka ponowne otwarcie. Ojej... Moich możesz nie otwierać.
Anonim

Nie dotyczy

🚧 Zmiany w dziale Pomysły 💡

Dobrze że wszystko poczyściłem, możecie działać do woli Mrugający robot


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 652
  • 24

🚧 Zmiany w dziale Pomysły 💡

@Anonim ale chcę dostawać też inne powiadomienia na mailu. Jakoś przetrwam 😉

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6107
  • 109

🚧 Zmiany w dziale Pomysły 💡

Skończyłem! Dziękuję Wam za cierpliwość przepraszam za ten spam, nie spodziewałem się, że każdy kto brał udział w pomyśle otrzyma powiadomienie. Może następnym razem na czas prac wyłączymy powiadomienia.

 

Tymczasem podczas dodawania nowych pomysłów są już widoczne nowe kategorie: Usługi, Urządzenia, Strony i aplikacje, Społeczność oraz Inne, co w praktyce oznacza, że można już dodawać wszystkie pomysły związane z Orange. Podobnie liczba głosów nie decyduje już o zmianie statusu, za to na pewno ma wpływ na decyzje zespołów po naszej stronie, więc głosować warto.

Anonim

Nie dotyczy

🚧 Zmiany w dziale Pomysły 💡

Mogę powiedzieć, że postawiono właściwego człowieka na odpowiednim miejscu. Odświeżył to i owo, a najbardziej spodobały mi się Zasady Nasz Orange bardzo intuicyjnie "oszlifowane". Dzięki @ArturzeEmotikon: Bardzo szczęśliwy Swoim współpracownikom (jeżeli ich masz) też należą się słowa uznaniaEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6107
  • 109

🚧 Zmiany w dziale Pomysły 💡

Dziękujemy, @Anonim! Nawet mamy już specjalną rangę Opiekun Pomysłów. Póki co tylko dla mnie, ale planuję w ciągu 1-2 tyg. przedstawić Wam Monikę i Marcina 😄
Anonim

Nie dotyczy

🚧 Zmiany w dziale Pomysły 💡

Nieśmiało dopowiem, że powinien się pojawić dział "z pomysłem na Prezesa", by wiedział, co "w trawie piszczy"Emotikon: Mrugający


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 34
  • 87
  • 0

🚧 Zmiany w dziale Pomysły 💡

Czy moderacja nie może usuwać pomysłów, które nie mają szans na realizację?

Bez sensu, że tego tyle jest.

 

____________
* Wpis przeniosłem z działu Pomysły - Wiktor


Zespół Nasz Orange
  • 2880
  • 11438
  • 150

🚧 Zmiany w dziale Pomysły 💡

Dzięki @Lukimann za tę uwagę! 👍

Będziemy robić większy przegląd Pomysłów, zwłaszcza tych mocno historycznych i uporządkujemy co nieco 🙂