Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

🚧 Zmiany w dziale Pomysły 💡


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

🚧 Zmiany w dziale Pomysły 💡

Cześć, 


Po zebraniu wystarczającej liczby doświadczeń i Waszych opinii związanych z działem Pomysły postanowiliśmy odświeżyć formułę tej części forum i lepiej dostosować ją do Waszych potrzeb i naszych możliwości. Na początek uprościliśmy statusy i od teraz każdy pomysł może być Otwarty, Realizowany, Zrealizowany lub Zamknięty.


Wkrótce możecie spodziewać się kolejnych zmian, a najważniejsze to:

  • Można będzie zgłaszać pomysły w każdym temacie związanym z Orange.
  • Dotychczasowe kategorie zostaną zastąpione nowymi: Usługi, Urządzenia, Strony i aplikacje, Społeczność, Inne.
  • Liczba głosów nie będzie już decydować o zmianie statusu pomysłu, jednak na pewno będzie mieć wpływ na rozpoczęcie realizacji danego pomysłu.
  • Zamykane będą tylko pomysły, o których wiemy, że nie mogą zostać zrealizowane.
  • Planujemy otworzyć pomysły, które zostały wcześniej zamknięte tylko ze względu na brak głosów.
  • Powstanie nowa ranga: Opiekun Pomysłów. To pracownicy Orange, którzy przekazują Wasze pomysły do osób decyzyjnych w Orange. Jeden z nich to... ja (niespodzianka!).

Co o tym myślicie? Pytania? Wątpliwości? Coś trzeba doprecyzować?


P.S. Temat został tu przeniesiony z działu dostępnego tylko dla Herosów, dlatego dyskusje mają wcześniejsze daty.

 

team player_rgb.png

36 ODPOW. 36

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wkrótce zmiany w dziale Pomysły 💡

Mam nadzieję że coś ruszy z realizacją lub decyzją na nie. Chyba że to musi być kategoryczne nie 😉

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wkrótce zmiany w dziale Pomysły 💡

I mam uwagę co do ograniczania do spraw klienckich związanych Orange. Bo ktoś jeszcze wpisze pomysł na remont chodnika na gruncie Orange czy coś abstrakcyjnego 😛

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Wkrótce zmiany w dziale Pomysły 💡

Myślę że będzie dobrze. Oby teraz większe zainteresowanie społeczności było.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wkrótce zmiany w dziale Pomysły 💡

Bo za nisko jest na głównej. Jakby pożenić to ze zwykłymi wątkami i umieścić ciut wyżej - byłoby inaczej.

 

Ew jakas promocja w stylu pomysl dnia.

Anonim

Nie dotyczy

Wkrótce zmiany w dziale Pomysły 💡

@Piotrekk85 nawet jakby był na górnej belce to mało kto to ruszy, aktywni na forum tam nie zaglądają, chyba że kto Pomysł ma, stąd tak mała liczba głosów, musiały by być atrakcyjne bonusy za głosowanie i za Pomysł, teraz to nikomu nie zależy i jest jak jest.

Anonim

Nie dotyczy

Wkrótce zmiany w dziale Pomysły 💡

@Artur, wiesz od środeczka jak to wygląda, więc uważam, iż postawiono na fachowcaEmotikon: Bardzo szczęśliwy

@Piotrekk85 i @Anonim mają wątpliwości, to może dałoby się to jakoś pogodzić? Gdyby Pomysły zostały potraktowane jako oddzielny segment z automatycznymi powiadomieniami dla każdego, ale bez kilkukrotnych dymków, jak normalnie to się dzieje, to miałoby szerszy wydźwięk. Może same kolejne dodawane komentarze i powiadomienia o nich w Pomysłach już nie !!! To by wkurzało niejednego, ale taki "mus z urzędu" na każdy zgłoszony pomysł to wielkie, czy małe techniczne wyzwanie?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Wkrótce zmiany w dziale Pomysły 💡

Opiekunie @Arturze, cieszę się, że coś nowego będzie tchnięte w ten dział... myślę, że nie przesadzę określając zapowiedzi jako resuscytację 😉 

 

 

Co do pomysłu na zmotywowanie użytkowników, w pełni popieram kierunek zgłoszony przez @Anonim

Anonim

Nie dotyczy

Wkrótce zmiany w dziale Pomysły 💡

@Anonim ja tam wątpliwości nie mam, trochę tu na Forum NO już przebywam, musi być zachęta jakaś, tak dla twórców Pomysłów jak i Głosujących, teraz zainteresowanie słabe, statystyki wdrożonych pomysłów też nie zachęcają do tworzenia nowych.

Anonim

Nie dotyczy

Wkrótce zmiany w dziale Pomysły 💡

@Anonim, każdy głos na ożywienie działu z pomysłami wart jest rozważenia. O to @Artur prosił w pierwszym poście.