Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zatrzymane chwile

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile


maciejnet napisał(-a):

Witam wszystkich jako nr 10001 🙂 zabrakło kilka sekund. Jeszcze wczoraj wieczorem nie myślałem, że uda się tak fajnie zarejestrować.


@maciejnet, witamy jako 10001 członka Społeczności NO Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Zespół Nasz Orange
  • 1103
  • 7715
  • 79

Zatrzymane chwile

@maciejnet oj prawda zabrakło bardzo nie wiele 😉 Witamy serdecznie ;)!

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile


Rafał napisał(-a):

@maciejnet oj prawda zabrakło bardzo nie wiele 😉 Witamy serdecznie ;)!


@RafałMoże ja otrzymam jakiś gadzet za 10000?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 389
  • 1752
  • 5

Zatrzymane chwile

Przypadek 🙂 już miałem komputer wyłączać ale jeszcze spojrzałem na forum. Na liczniku 9999. Myślę, że się uda 🙂 Ale formalności zabrały trochę czasu. Nie mniej czytam was już dobre pół roku, a od kilku miesięcy podłaczony światłowód. Dzięki forum można było sporo się dowiedzieć o ftth orange. Tak konkretnie, bez śmiecy (np. problem z telia).

Jeszcze raz pozdrawiam i spadam spać 😉

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile


maciejnet napisał(-a):

Przypadek 🙂 już miałem komputer wyłączać ale jeszcze spojrzałem na forum. Na liczniku 9999. Myślę, że się uda 🙂 Ale formalności zabrały trochę czasu. Nie mniej czytam was już dobre pół roku, a od kilku miesięcy podłaczony światłowód. Dzięki forum można było sporo się dowiedzieć o ftth orange. Tak konkretnie, bez śmiecy (np. problem z telia).

Jeszcze raz pozdrawiam i spadam spać 😉


Masz na pamiątkę dowód....zabierz pod poduszkę i niech Ci się darzy Emotikon: Bardzo szczęśliwy

10001.png

Rywalizacja o sekundy...to jest super Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile


vdsl2 napisał(-a):

Rafał napisał(-a):

@maciejnet oj prawda zabrakło bardzo nie wiele 😉 Witamy serdecznie ;)!


@RafałMoże ja otrzymam jakiś gadzet za 10000?


@Anonim,oj tak! I jeszcze za refleks należy Ci się...pochwała w jadłospisie oraz mój uśmiech bezzębny Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Zespół Nasz Orange
  • 1103
  • 7715
  • 79

Zatrzymane chwile

Oj to były pasjonujące sekundy, podzielam Twoje zdanie @Anonim 🙂  Na pamiątkę również zostawiam ten wpis z okazji 10 tys użytkowników

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile


Rafał napisał(-a):

Oj to były pasjonujące sekundy, podzielam Twoje zdanie @burebusek 🙂  Na pamiątkę również zostawiam ten wpis z okazji 10 tys użytkowników


@Rafał, no to masz:

Dla Rafała

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile


Rafał napisał(-a):

Oj to były pasjonujące sekundy, podzielam Twoje zdanie @burebusek 🙂  Na pamiątkę również zostawiam ten wpis z okazji 10 tys użytkowników


@Rafał, ja dopiero teraz ochłonąłem. Też się pochwalę...bo nie spodziewałem się. Zainspirował mnie @Misiek62 z błędami z rozwiązaniami. Osiągnąłem też 10-tysięcznik Emotikon: Bardzo szczęśliwy

10066.JPG


Zespół Nasz Orange
  • 1103
  • 7715
  • 79

Zatrzymane chwile

Gratulacje również i dla Ciebie @Anonim. Wieczór trafiony w 10-tkę, można by tak powiedzieć 😉