Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zatrzymane chwile


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zatrzymane chwile

Ogólna liczba rozwiązań... czemu nie @Artur... Faktycznie liczba osób on-line nic nie wnosi.
Przypominam zgłaszaną przeze mnie propozycję dodania wykazu założonych przez użytkownika tematów... może się ktoś odniesie 😉 - pisałem o tym w innych działach/wątkach/tematach.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Zatrzymane chwile

Co ja paczę... 

 

@Piotrekk85 odnotował już 100 rozwiązań.

 

100.PNG 100roz.PNG

To zdecydowanie nadaje się do uchwycenia w "Zatrzymanych chwilach".

Chylimy czoła, Piotrek.

 

dhMeAzK

 

Ponieważ jako pierwszy zdobyłeś tę okrągłą liczbę rozwiązań - dostajesz od nas upominek. Spodziewaj się przesyłki za kilka dni 🙂

 

btw, o co chodzi z rakietą w awatarze? 😄


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zatrzymane chwile

brawo Piotrek, @Piotrekk85

 

4-7ki.PNGprzy okazji niezły licznki userów ...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Zatrzymane chwile

Wow, dzięki 🙂

Co do avka - prześladuje mnie ekran "Pierwsze lądowanie" 😉
Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@Artur, nie nadążam za "zmianą garnituru" Emotikon: Mrugający Może Artur zdradzisz, czy awatar pulsuje w rytmie serca...bo dorwała Cię strzała Amora, czy to miłość do logo?

Test z infoTest z info


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zatrzymane chwile


burebusek napisał(-a):

@Artur, nie nadążam za "zmianą garnituru" Emotikon: Mrugający Może Artur zdradzisz, czy awatar pulsuje w rytmie serca...bo dorwała Cię strzała Amora, czy to miłość do logo?

Test z infoTest z info


@Anonim

Jeśli mogę, swoją opinię o avatarze Artura... to ja zakładałem, że ma związek z nową ofertą: Orange Love, ale @Artur sugerował coś, że ma on związek z walentynkami, bo mniej więcej w tamtym czasie wprowadził ten obrazek... 

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

 


@burebusek

Jeśli mogę, swoją opinię o avatarze Artura... to ja zakładałem, że ma związek z nową ofertą: Orange Love, ale @Artur sugerował coś, że ma on związek z walentynkami, bo mniej więcej w tamtym czasie wprowadził ten obrazek... 

Ja migający widzę poraz pierwszy, przedtem miał nieruchomy, a jak się rejestrowałem, to coś gryzł, czy stukał??? Zresztą, niech przemówi sam Emotikon: Bardzo szczęśliwy


 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Zatrzymane chwile

Trafiony zatopiony - dodany przy okazji wprowadzenia Love i Walentynek, ale tak mi się spodobał, że chyba zostanie na dłużej. btw, @Anonim, może już czas zmienić Twojego ava na coś bardziej spersonalizowanego? 😄
Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

Brawo @Piotrekk85 🙂 Dla mnie jesteś tutaj prawdziwym SPECJALISTĄ 🙂 Tak trzymaj 🙂 

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

ps. powoli do Was wracam Drodzy 🙂 Trochę mi się za Wami tęskniło 🙂 Moja pomarańczowa "rodzino" 🙂