Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zasady Nasz Orange


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Zasady Nasz Orange

...no proszę, jaki ładny "tuning" zasad 🙂 Schludnie i przejrzyście Emotikon: Bardzo szczęśliwy Nie głupi pomysł @Matt55 zrobić "przymusowe" przejście przez "zasady" przy logowaniu...

Anonim

Nie dotyczy

Zasady Nasz Orange


Misiek62 napisał(-a):

Trochę się zastanawiałem gdzie (w jakim temacie) poruszyć kwestię rozróżniania płci forumowiczów... Chyba czas już rozbudować profile o znacznik płci. Pozwoli to unikać pomyłek w zwracaniu się do piszących.


@Misiek62, dla udzielających się w postach tematycznych to żaden problem. Bo nawet, jeśli klika paluszkami niby-Ona, a pomyli się jak saper raz!!!, to ON wyleci stąd...pozostanie tylko swąd. Od "przewietrzania" są specjaliści od "wysadzania". Ja, jeśli spostrzegę, to chętnie w tym pomogę Bardzo szczęśliwy kot


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 9
  • 0

Zasady Nasz Orange

nie pojawia sie przycisk "Nowy temat".

I co teraz?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zasady Nasz Orange

Musisz wejść w odpowiedni dział.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 9
  • 0

Zasady Nasz Orange

No właśnie w instrukcji był obrazek. Wszedłem w społeczność / ogłoszenia i tu nie można założyć nowego tematu


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Zasady Nasz Orange

@Toja, ogłoszenia dotyczą spraw społeczności i mogą tu publikować tylko moderatorzy. Czego ma dotyczyć temat, który chcesz założyć? Może kategorie Moje usługi lub Urządzenia będą bardziej odpowiednie? 🙂


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 9
  • 0

Zasady Nasz Orange

skoro tak, to domagam się poprawienia postu ,który wprowadził mnie w błąd tzn

"Jak założyć nowy temat i zasady Nasz Orange"

bo jest tam wklejony obrazek ze strony głównej i nie pominięty jest obszar Społeczność


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Zasady Nasz Orange

Im mniej tekstu tym instrukcje są czytelniejsze, więc staramy się, aby nie były tak bardzo szczegółowe. Póki co nie dodamy informacji o tym, że w dziale Ogłoszenia tylko moderatorzy mogą dodawać tematy, ale jeśli ktoś jeszcze będzie miał podobne wątpliwości to na pewno ponownie to rozważymy.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 9
  • 0

Zasady Nasz Orange

dlaczego w Orange nie można zrobić czegoś za pierwszym razem i dobrze?


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Zasady Nasz Orange

Bo wtedy puścilibyśmy z torbami konkurencję 😉

 

A na serio, @Toja, to instrukcja została napisana wspólnie przez członków Nasz Orange i naszym zdaniem jest bardzo przyjazna. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania dotyczące zakładania tematu i zasad Społeczności to proszę poniżej i najlepiej z konkretami, jeśli chcesz po prostu pogadać to zapraszamy do tematu Pogaduchy, a jeśli masz pytanie dotyczące usług Orange - dział Moje usługi.