Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zamykanie tematów?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Zamykanie tematów?

No i jakie podsumowanie? Cały czas Orange ma z tym problem i na stacjonarnych i na mobile.
Temat nie został rozwiązany. Nie widzę potrzeby zamykania czy oznaczania wpisu jako rozwiązanie.

Jaki byłby cel zamknięcia tematu?
Anonim

Nie dotyczy

Zamykanie tematów?

@Piotrekk85 To wiem że ma problemy jak pewnie zauważyłeś że "NO"mobilnym brakuje "m" m.nasz.orange.pl jak to na m.orange.pl taki mały drobiazg ?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zamykanie tematów?


vdsl2 napisał(-a):

@Piotrekk85 To wiem że ma problemy jak pewnie zauważyłeś że "NO"mobilnym brakuje "m" m.nasz.orange.pl jak to na m.orange.pl taki mały drobiazg ?


@Anonim  dawno temu pytałem o to dlaczego nie ma m.nasz.orange, @Artur odpowiedział mi, że nie ma, nie będzie, bo strona jest tworzona w taki sposób że dostosowuje się do środowiska w którym została otwarta... 

Anonim

Nie dotyczy

Zamykanie tematów?

Nie zgadzam się z Tobą . Wątek powinien być "zamykalny". Owszem są i tematy które cały czas są aktywne i będą na topie. Ale niektóre usługi, promocje są okresowe....po co utrudniać prace moderatorom w zabawę w rozdzielanie tematów. Spójrz na to z tej drugiej strony, nie tylko z pozycji swojego fotela.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Zamykanie tematów?

Jakby założenie nowego tematu było prostsze, nie miałbym nic przeciwko.
Anonim

Nie dotyczy

Zamykanie tematów?

@Anonim

Masz,racje może niech zostaną przenoszone do kategorii."Śmietnik"

Anonim

Nie dotyczy

Zamykanie tematów?

Tutaj się zgodzę z Tobą @Piotrekk85 ze dodanie nowego tematu sprawia trudności. Tutaj trzeba by usiąść i.....popracować nad tym. Jeden button dodaj temat i etykiety....czego dotyczy problem i po sprawie.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Zamykanie tematów?

Co do łatwego zakładania nowych tematów to widzieliście projekty działu z pomysłami, prawda? Tam, dodanie nowego pomysłu jest bardzo wyraźne no i zastanawiamy się czy podobnie nie zrobić w dziale z dyskusjami, ale na ekranie zakładania nowego tematu umieścić wyszukiwarkę z wyraźną prośbą, aby najpierw poszukać już istniejącego tematu. Bo wiecie, chyba wszyscy wolelibyśmy uniknąć masowego dublowania tematów... No i jeśli będzie łatwe zakładanie tematów to chyba powinniśmy się umówić, że nie zgłaszamy tematów zdublowanych tylko w komentarzu sami kierujemy do tematu, w którym toczyła się omawiana dyskusja.

 

Co do zamykania tematów z kolei, to zwróćcie uwagę, że dodanie komentarza w już istniejącym temacie ma pewną bardzo dużą zaletę - powiadomienia o nowej odpowiedzi trafiają zwykle do osób, które znają już temat, bo udzielały się w dyskusji, więc jest znacznie większa szansa, że twórca tematu otrzyma satysfakcjonującą go odpowiedź.

 

Gdzieś chyba @Anonim wspominał, że na stronie z tematami bez rozwiązań jest sporo wątków, które z jakichś przyczyn nie będą miały rozwiązań, więc "zaśmiecają" listę, ale ten problem możemy inaczej ogarnąć - dodając opcję archiwizowania tematu, aby nie wyświetlał się na tej liście.

 

Są jeszcze jakieś przyczyny dla których zamykanie tematów miałoby sens?


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Zamykanie tematów?

Czytam i zachodzę w głowę w czym problem. Moim zdaniem, mogło by zostać tak jak jest z ewentualnością zamykania tematów typowo okresowych typu awarie lub promocje okresowe czy też konkursy. Co do zakładania nowych tematów, lepiej chyba rozdzielić/przenieść jeden lub dwa tematy, niż całkowicie ułatwić ich zakładanie i borykać się z bezsensownym spamem...
Anonim

Nie dotyczy

Zamykanie tematów?

@mabud73 to samo mam na myśli. Nie chce masowo zamykać wątków. Tylko te które się przeterminowaly jak konkursy, okresowe promocje, wydarzenia.