Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zamykanie tematów?

Anonim

Nie dotyczy

Zamykanie tematów?


Piotrekk85 napisał(-a):
A jakiś powód?

@Piotrekk85, może ja odpowiem, ponieważ jestem po intensywnej lekturze 64-ech stron z tematami. Zostało mi jeszcze 33 strony, bo trzy od setki też "odfajkowane". Każda strona, to 20 tematów. Były u mnie problemy z powiadomieniami na e-maila (przegląd, oznaczanie rozwiązań), stąd chciałem definitywnie zamknąć pomarańczowe ikonki żarówy, czyli to, co nie przeczytałem, albo nie zostało przeze mnie do tej pory rozwiązane. Teraz na bieżąco spływają na e-maila powiadomienia, więc jest spoko. Wracając do meritum, żeby nie było tak łatwo, musiałeś w takim temacie przejrzeć wszystkie strony konkretnego tematu, by żarówka "zgasła". No i niejako przy okazji, nagromadziło się do tego momentu sporo tematów z jedną, lub dwoma odpowiedziami. I co ciekawe, ostatnie logowanie usera zakładającego dany temat, kończyło się albo na opisanym przez siebie problemie, albo (rzadziej) na ostatniej odpowiedzi. I tyle zachodu o nic. Może uznał(a), że nie warto, albo problem został rozwiązany poza założonym tematem. Więc albo zamknąć takie tematy i zarchiwizować, a zostawić pozostałe z rozwiązaniami, oraz te, które "żyją" mimo upływu czasu. Pozmieniały się różne funkcjonalności zagadnień i treści w nich zawartych z powodu wprowadzania NMO. @Anonim, jeżeli zgłosisz to jako pomysł, dam łapkęEmotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Zamykanie tematów?

@AnonimMyślę ze nie trzeba zakładać to w pomysłach a wystarczy tylko przenieś jak było tu


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Zamykanie tematów?

@Anonim: tylko ten wątek rozpocząłem ja i nie jest to w formie pomysłu. To miała być dyskusja. Wg mnie lepiej, żeby ktoś inny zrobił do na nowo, przedstawił jakieś argumenty za itp.

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Zamykanie tematów?

Też się chętnie podepnę pod temat...wszystko co związane z porządkiem i ładem na forum jest ok 😉 Też jestem za przeniesieniem wątku do pomysłów....
Anonim

Nie dotyczy

Zamykanie tematów?


mabud73 napisał(-a):
Też się chętnie podepnę pod temat...wszystko co związane z porządkiem i ładem na forum jest ok 😉 Też jestem za przeniesieniem wątku do pomysłów....

@mabud73Już nie długo postanie taki pomysł Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Zamykanie tematów?

Domyślam się 🙂 Czekam na ruch "modków" 🙂

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Zamykanie tematów?

Tylko ja mam prośbę, żeby pomysł jednoznaczny. Bo przeniesienie całego wątku (z moim pierwszym wpisem) spowoduje, że nie będzie wiadomo za czym się głosuje. Bo wbrew tematowi mój post jest o niezamykaniu.

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Zamykanie tematów?

Myślę że od dzisiejszego wpisu @Anonim bedzie to najbardziej jasne...no najmniej roboty, oraz czytelnie opisane...

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Zamykanie tematów?

Jest to wyrwane z kontekstu. Zróbcie to na świeżo i będzie czytelne. Taki problem?
Anonim

Nie dotyczy

Zamykanie tematów?

@Piotrekk85, wróbelki ćwierkają, że @Anonim zrobi dobrą robotęEmotikon: Bardzo szczęśliwy