Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wyświetlanie rozwiązań w profilu


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Wyświetlanie rozwiązań w profilu

@Rafał, @Artur, @Piotrek jak to jest z tymi rozwiązaniami... taki sobie przykład... @Anonim założył ten temat, rozwiązanie przypisane Arturowi, a w wykazie rozwiązań u Pablo_ck widać ten temat, co odczytuję jakoby on zaliczał się do tych 91, które ma liczone. Zaraz załączę zrzut 2 zakładek przeglądarki.

 

rozwiązania.PNG

 

PS... nie będę robił nowego tematu i zgłoszenia... ale znowu w powiadomieniach mam dwa razy info o osiągnięciu rangi - poziom 28... dobrze, że nie jak wcześniej bywało iż była infomrmacja o wyższym a potem o niższym poziomie.

12 ODPOW. 12
Anonim

Nie dotyczy

Wyświetlanie rozwiązań w profilu

Czasem coś się miksuje z rozwiązaniami...mi jedno gdzieś kiedyś nawet zaginęło 😜 Ale jedno w tą czy w tą to 😜 😜 Ja nie zauważyłem tego co Ty...ale jeśli to błąd to 🙂 Proszę o jego naprawę 🙂 

 

EDIT: faktycznie masz @Misiek62 rację...ciekawe jak u innych...trzeba to prześledzić 🙂 

Anonim

Nie dotyczy

Wyświetlanie rozwiązań w profilu

@Misiek62 

Też dziwna jest sprawa z punktami "Użytkownik miesiąca"?

Anonim

Nie dotyczy

Wyświetlanie rozwiązań w profilu

Ja mam propozycję.....zbudować od nowa platformę NO bo ta już "kuleje", albo zmienić firmę która ją "tworzy" 😜 😜 To tak trochę żartobliwie piszę, ale...błędów jest sporo i uważam że trzeba się nad nimi skupić a nie nad wprowadzaniem nowych i moim zdaniem niepotrzebnych nowych funkcji. 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Wyświetlanie rozwiązań w profilu

@Misiek62, no, to niezła ciekawostka. Przyjrzymy się, bo na razie nie wiemy skąd ten błąd. Spotkałeś się z czymś takim już wcześniej czy póki co to jedyny namierzony przypadek?
Anonim

Nie dotyczy

Wyświetlanie rozwiązań w profilu

@Artur A gdzie jest to?

Przechwytywanie1.PNG


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Wyświetlanie rozwiązań w profilu

Wykres kołowy z naszym poziomem ma dzisiaj dzień dziecka ;), wkrótce wróci.
Anonim

Nie dotyczy

Wyświetlanie rozwiązań w profilu

Ja go już nie mam od kilku dni 😜 Ale wybaczamy 😜 🙂 

Anonim

Nie dotyczy

Wyświetlanie rozwiązań w profilu

@Artur To superEmotikon: Bardzo szczęśliwyJa już wiem, kiedy będzie, ale nie powiem.

Anonim

Nie dotyczy

Wyświetlanie rozwiązań w profilu

Ale czy ten wykres jest potrzebny?? Dla mnie za dużo tego, jak wykres to po co punkty?? Albo jedno, albo drugie. 

 

Przyszedł mi pomysł na kolejny test - "odlubię" komuś rozwiązanie i przyznam je ponownie (to samo), tylko już w nowym okresie rozliczeniowym. Zobaczymy jak zachowają się rankingi 🙂 Tak więc przepraszam że ktoś będzie moim testerem 🙂 @mabud73 pewnie nie będzie miał nic przeciwko?? 😜 

EDIT: Test pozytywny, działa ok 🙂 Nic się nikomu nie naliczyło, tak więc w tym aspekcie wszysgo "gra" oki.