Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

kliknij czy masz błąd?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

kliknij czy masz błąd?

Po napisaniu posta... klasyczny komunikat "kliknij aby przeczytać", wporzo, ale to co poniżej... błąd - skoryguj, do tego jeszcze ostrzeżenie przed spamowaniem - nie za dużo tego??opublikowane.JPGzapomniałem zaadresować 😉 .... czyli ... @Piotrek, co sądzisz o tych wielowątkowych komunikatach w jednym czasie?

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

kliknij czy masz błąd?

@Misiek62 Dziś się dziwne żeczy dzieja na NO


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

kliknij czy masz błąd?

@Anonim  może to ma związek z tym co pisał @Artur o włączeniu nowego "zestawu" startowego dla niezalogowanych...

Anonim

Nie dotyczy

kliknij czy masz błąd?

@Misiek62 Tak może być dziś mi się zdublował post gdzie nie został jeszcze wysłany.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

kliknij czy masz błąd?

Ojoj, tak nie powinno być. Wygląda na to, że coś się nie zsynchronizowało w porę i system wykrył, że właśnie dodałeś inny komentarz, więc zwrócił błąd o spamie. Jednocześnie komentarz został dodany i wyświetlił się odpowiedni komunikat. Nie kliknąłeś przypadkiem dwa lub więcej razy w "Publikuj"? 🙂

btw, te błędy nie dotyczą Mój Orange tylko Nasz Orange, więc przeniosłem do działu O społeczności i zmieniłem etykietę 😉
Anonim

Nie dotyczy

kliknij czy masz błąd?

Ja już ostatnio nie robię screen shotów bo różne błędy mi wyskakują, np. komunikat o spamowaniu - a klikam raz - pojawiają się dość często. Klikam zazwyczaj wstecz i po problemie.