Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Usunięcie konta z Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Usunięcie konta z Nasz Orange

Kierus... "Konta są powiązane zwykle z konkretną usługą Orange". W zdecydowanej większości przypadków, bo niewiele osób zakłada konta bez podawania danych usługi z Orange.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Usunięcie konta z Nasz Orange

Ostatni screen od konto usunięte pokazuje, że zostało konto na portalu orange.pl (mój orange) jako tzw. archiwalne. Konto na Nasz Orange do jakby inny serwis do którego logowania używane są dane z portalu orange.pl (można mieć taki sam nick, można mieć i różne nicki i tu i tu).

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Usunięcie konta z Nasz Orange

Czyli osoby nie posiadające usługi w Orange także mogą zakładać konta. OK.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Usunięcie konta z Nasz Orange

Jak najbardziej. Podczas rejestracji wymagany jest tylko adres e-mail i numer telefonu (nie musi być w Orange).

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Usunięcie konta z Nasz Orange

@t@mobile już usunięto Twój post i mój również?. Fajna ta nasza społeczność. Ta spontaniczna.

Edyt:.Przepraszam. Jeszcze nie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Usunięcie konta z Nasz Orange

Który wpis został usunięty?

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Usunięcie konta z Nasz Orange

@Piotrekk85nie no reakcja kapitalna. Edytowałem już post, a doświadczenia mam właśnie takie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Usunięcie konta z Nasz Orange

Ale jakie?

Dla mnie zespół Nasz Orange ma dużo cierpliwości i rzadko kasuje wpisy. Na innych forach tego typu już by dawno niektórzy dostali bana na stałe.

Anonim

Nie dotyczy

Usunięcie konta z Nasz Orange

Przepraszam za porównanie, bo być może nie jest najtrafniejszym, ale rozumiem poniekąd Janusza. Powiedzenie:"psy szczekają, a karawana jedzie dalej" kojarzy mi się z psami łańcuchowymi. Bo pies, który uwolni się z więzów, jest tak zachłyśnięty wolnością, że nie śpieszno mu do szczekania. Dopiero będąc w psiej sforze, może być groźny. Wolność wyboru homo sapiens jest wyborem świadomym i mam nadzieję, iż nie jest to resentyment.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Usunięcie konta z Nasz Orange

"Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło...". W wyniku tej dyskusji (dzięki, @Ron 🙂 )  przeanalizowaliśmy aktualne możliwości techniczne i wiemy już, że od strony technicznej nie jesteśmy w stanie przywrócić usuniętego (zamkniętego) konta. Odpowiadamy też na wątpliwości - w ciągu kilku dni zmienimy treść obok przycisku do zamykania konta na bardziej szczegółową:

 

Uwaga: Zamknięcie konta jest nieodwracalneJeśli zamkniesz konto:
- stracisz możliwość aktywnego korzystania z forum i kontaktowania się z innymi osobami
- wszystkie Twoje wiadomości prywatne zostaną usunięte, także ze skrzynek innych osób
- dodane przez Ciebie pomysły zostaną zamknięte bez realizacji

- napisane komentarze pozostaną na forum jednak nie będą podpisane Twoją nazwą użytkownika
- nazwa użytkownika zostanie zwolniona i inne osoby będą mogły jej użyć
- poziom, ranga i związane z nimi przywileje - przepadną bezpowrotnie
- będziemy tęsknić 🙂

Nie warto podejmować pochopnych decyzji. Jeśli myślisz o zamknięciu konta to napisz do dowolnej osoby z Zespołu Nasz Orange i opisz przyczyny. Postaramy się pomóc w rozwiązaniu problemów dotyczących forum. Jeśli jesteś świadomy konsekwencji, akceptujesz je i decydujesz, aby zamknąć konto - skorzystaj z przycisku poniżej.

 

P.S. Wydaje nam się, że temat został wyczerpany, a zaczęły się w nim pojawiać wątki offtopowe, więc zamykamy możliwość dodawania nowych odpowiedzi. Jeśli ktoś uważa, że temat powinien pozostać otwarty - niech wyśle uzasadnienie do dowolnej osoby z Zespołu Nasz Orange, a na pewno rozważymy ponowne otwarcie.