Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 626
  • 1524
  • 21

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

@Mikołaj- można ale to nie to samo. Przestawię i zobaczymy jaki efekt będzie.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1687
  • 34

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

@Jozefg rozumiem, ale może pozwoli wam troch odetchnąć, a przy okazji nic nie przeoczycie Szczęśliwy mężczyzna


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6089
  • 109

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Hej! Popracujmy razem nad tym! 🙂

Na pewno powinno być wysyłane tylko jedno powiadomienie dla konkretnego tematu, czyli jeśli ktoś odpowiedział np. w temacie "Przywitaj się" to nie powinienem otrzymywać kolejnego powiadomienia dopóki nie odwiedzi tego tematu. Domyślnie nie jest to dostępne, ale zaraz po wprowadzeniu nowych poziomów spróbujemy sami to zakodować. Jeśli się uda - moim zdaniem odetchniemy z ulgą i maili będzie już znacznie mniej 🙂 Dodatkowo, w najbliższych tygodniach planujemy również zmienić treść maili skracając je do minimum.

Coś jeszcze moglibyśmy zrobić? Podpowiedzcie, jeśli macie jakiś konkretny pomysł 🙂

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 626
  • 1524
  • 21

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


Artur napisał(-a):
Coś jeszcze moglibyśmy zrobić? Podpowiedzcie, jeśli macie jakiś konkretny pomysł 🙂

Ja tylko tak tytułem przypomnienia:  

   Samoczynne łączenie postów pisanych jeden pod drugim przez tego samego użytkownika. 

                                          😄

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32446
  • 36822
  • 1370

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Ja z maila już wyłączyłem powiadomienia i jest mniej 🙂
Dla mnie najlepiej przydałoby się filtrowanie powiadomień.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5433
  • 17892
  • 186

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

No właśnie, już dawno zgłaszałem potrzebę filtrowania/sortowania powiadomień, sortowanie choćby ze względu na typ - czyli:

- ktoś wspomniał o Tobie,

- ktoś napisał w temacie który obserwujesz/w którym coś napisałeś

- ktoś przyznał Ci lubię

- ktoś zaakceptował Twoje rozwiązanie...

 

Uzupełniając... 

jak dla mnie wystarczy że jestem powiadamiany na stronie... po zalogowaniu... e-maile dawno wyłączyłem. Co do powiadomień przypomnę też, że na forum one też potrafią spamować 😉 choćby w wyniku edycji posta w którym ktoś mnie wymieni, albo jak były przenosiny, czy też edycja w wykonaniu moderatora 😉 - to warto uwzględnić w kontroli wysyłanych przez system powiadomień.

 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Wybaczcie jeżeli powielam temat, ale przy prawie 16000 postów ciężko cokolwiek znaleźć, nawet przez wyszukiwarkę 🙂 Chodzi mi o przypinanie tematów, w tym przypadku na fioletowo...jest to opcja widoczna tylko dla mnie, jako autora wątku, czy dla wszystkich? Wiem że niebieskie pinezki to sztywne przypięcie przez zespół...jak to wygląda w naszym przypadku? 

 

pinezka.jpg

 

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5433
  • 17892
  • 186

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

@Piotrek@Artur kolejny raz zgłaszam potrzebę udostępnienia użytkownikowi wykazu "założonych tematów", choćby po to żeby po czasie przejrzeć, przeczytać a może nawet oznaczyć rozwiązanie... Profil jest dobrym obszarem na takie informacje.

 

Update, a propos profilu, sortowanie uzyskanych "odznak" po pierwszej cyfrze z liczby też nie jest logiczne, bo daje u góry 50, albo 5 jak dla mnie "wyżej" niż 100, czy 250...

BTW, co to za liczby przy danej odznace... z ikonką postaci - przy odznakach...?

Mam nadzieję, że przyszłe odznaki, układane według rzeczywistych dat uzyskania będą lepiej porządkować ich kolejność.

Anonim

Nie dotyczy

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

[Zapraszamy do udziału w badaniu. Zajmie Ci ono do 5 minut.]...obawiam się, że po każdym wejściu na NO kiedyś doznam koszmarnego snu. Nie można to jakoś ucywilizować poprzez np. cykliczność dopasowaną do użytkowników, którzy jeszcze nie wzięli udziału w ankiecie? Wziąłem udział-odfajkować! Mogę za jakiś czas wziąć udział w badaniu. Trudne?

Anonim

Nie dotyczy

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Kolejna sugestia dotyczy czytanych wątków w temacie. Licznik stron jest na dole, więc przewijam do najstarszego(bo taka jest potrzeba) i czytam w górę kolejne wpisy.Potem muszę znów przewinąć w dół do poprzedzającej strony.Znowu wyskakuje góra i znów w dół do czytania, by nie zgubić sensu czytania. Skoro więc przeczytałem ostatni na górze, czy nie lepiej dla czytającego byłoby, by licznik stron był jednak na górze? Bo ta zabawa uczy cierpliwości, jak masz ochotę poczytać. Czy uprzyjemnia przez parę ruchów w dół? Kostka strony czytanej jest za to super.