Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6112
  • 109

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Chłopaki już wyjaśnili powyżej i rzeczywiście celowo nie ma możliwości usuwania postu, a edytować można tylko w ciągu 24h. W razie czego śmiało zgłaszaj, będziemy cierpliwie poprawiać 🙂

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 631
  • 1569
  • 21

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


Artur napisał(-a):
... celowo nie ma możliwości usuwania postu, a edytować można tylko w ciągu 24h.

Jest to OK!  Usuwanie postu przez usera potrafi niezłego bałaganu narobić.

 A edycja - z reguły wystarcza 15 minut , no... max godzina na poprawienie literówek i stylistyki.

   Brakuje mi czegoś innego - jest taki mod na forach który łączy automatycznie posty napisane jeden pod drugim. Pozwala to na kolejne cytowanie i odnoszenie się do różnych wpisów w jednym poscie.

 Oczywiście jest też mod który pozwala na wielocytat , też przydatny ale nie tak często....


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1434
  • 16

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Dziękuję za wyjaśnienie. 🙂

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6112
  • 109

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

@Jozefg, niestety tych "modów" w wykorzystywanym przez nas mechanizmie nie ma. Za to narzędzie jest ciągle rozwijane, więc jeśli się pojawi to najpewniej zdecydujemy się na włączenie i uprzedzimy Was o tym 🙂

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32705
  • 38316
  • 1383

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Mam dwa pytania co do NO bo sobie nie radzę:

1) Czy jest jakaś opcja aby wyłączyć powiadomienia po edycji wpisu w wątku który obserwuję inaczej niż wyrzucenie go z obserwowanych)?

2) czy można hurtowo wykasować obserwowanie wątków?


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4795
  • 121

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Przerabiałem ten temat ostatnio @Piotrekk85 i chyba pozostaje opcja ręcznego "wywalenia" subskrybcji. W ten sposób pozbyłem się połowy niekontynuowanych lub mało już ważnych tematów z zasobów powiadamiania. Z tego co zauważyłem u mnie w powiadomieniach nie wyświetlają się ponownie posty edytowane. Wyświetla mi się tylko komunikat w dolnym prawym rogu, co nie zmienia stanu w powiadomieniach. Nie powiem Ci co i jak mam poustawiane, bo ciężko mi się samemu w tym teraz teraz połapać.... 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32705
  • 38316
  • 1383

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Tylko jesteś młodszym narybkiem i masz mniej 🙂 ja mam blisko tysiąc wątków 😄

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 631
  • 1569
  • 21

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Hmm... Nareszcie ktoś zauważył problem o którym już jakiś czas temu pisałem.

Czyli wysyłanie dużych ilości niepotrzebnych powiadomień.... 😞  Jeżeli ktoś pisze w wielu popularnych wątkach może mieć ponad setkę powiadomień w poczcie! 

 

@Artur- podpowiedz informatykom żeby informację o powiadomieniach wzięli spod tego "dzwoneczka" u góry z prawej , tam jest to naliczone prawidłowo czyli +1 każda nowa wiadomość.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4795
  • 121

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

...nie mówcie ze Was to irytuje? Emotikon: LOL

 

sugesti mail.jpg

 

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1691
  • 34

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Wiem, że to oczywistość, ale czy próbowaliście ustawić powiadomieni na codzienny wyciąg:

codziennie.png