Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32447
  • 36843
  • 1371

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

@Artur, dzięki, tego brakowało.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6107
  • 109

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

 


Katani1 napisał(-a):
Powyższy post od dwóch godzin nie pojawił się na liście najnowszych, smutno mi :'(
Edit:
Ten też, czuję się dyskryminowany 😕

Damn, chyba masz rację 🙂 Przegadamy to jeszcze z programistami, znaczy to czy lista tematów może się wyświetlać w kolejności od najnowszego komentarza, a nie tematu oraz sprawdzimy dlaczego nie działa przechodzenie do najstarszego nieprzeczytanego postu w temacie (gdy jest włączone). Dzięki za sugestie!


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 15
  • 0

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

A ja mam problem z logowaniem, nie mogę się zalogować, ani przez przycisk na górze, ani przez ten po lewej, tylko się strona przeładowywuje, wyłączenie ublocka nic nie zmienia, przeglądarka vivaldi, druga maxthon ma tak samo... Aktualnie loguję się poprzez napisanie posta i kliknięcie publikuj, wtedy ładuje się strona logowania.

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 25
  • 0

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Zauważyłem, że w powiadomieniach temety wyświetlają się czasem z boldem a czasem nie.powiadomienia.jpg

 

Nie wiem od czego to zależy. Było by fajnie, gdyby te nieprzeczytane były bold a przeczytane nie. Sprawdziłem. Po odwiedzeniu tematu nic się nie zmienia.

 

I jeszcze jedno. Przynajmniej w Chrome tak jest. Kiedy dodam zdjęcie i piszę pod nim to po kilku znakach kursor ląduje przed obrazkiem. Nie da się pisać...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5433
  • 17896
  • 186

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

"mst napisał(-a)

Zauważyłem, że w powiadomieniach temety wyświetlają się czasem z boldem a czasem nie.

 

Nie wiem od czego to zależy. Było by fajnie, gdyby te nieprzeczytane były bold a przeczytane nie. Sprawdziłem. Po odwiedzeniu tematu nic się nie zmienia."

 

Moim skromnym zdaniem wyboldowanie bierze się stąd, że jesteś tam wskazany (patrz: Artur wspomniał o Tobie) ...  

więc przeczytanie nie zmienia statusu posta. 


 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6107
  • 109

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

@Użyszkodnik, Vivaldi? Maxhton? Jesteś hipsterem internautów 😄 Daj znać proszę czy możesz logować się przyciskiem w prawym górnym rogu, gdy jesteś na orange.pl, czyli gdy logujesz się do Mój Orange. Dzięki temu będziemy mieć pewność gdzie jest problem.

 

@mst, rzeczywiście obecnie powiadomienia są pogrubione dla informacji o oznaczeniu nas w poście lub przyznaniu polubienia, albo rozwiązania tematu. Docelowo nie będą pogrubione, a nowe powiadomienia będą rozdzielone od już wyświetlonych. Pracujemy nad tym, ale chwilę to zajmie. Dzięki za zwrócenie uwagi!

 

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 15
  • 0

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


Artur napisał(-a):

@Użyszkodnik, Vivaldi? Maxhton? Jesteś hipsterem internautów 😄 Daj znać proszę czy możesz logować się przyciskiem w prawym górnym rogu, gdy jesteś na orange.pl, czyli gdy logujesz się do Mój Orange. Dzięki temu będziemy mieć pewność gdzie jest problem.

 

 


Na orange.pl nie mam żadnych problemów, czy przez przycisk po prawej czy przez klikniecie w mój orange... Vivaldi to silnik chrome, maxthon w sumie też... sprawdziłem logowanie na forum na edge, działa, ff też działa 🙂 więcej nie mam 😄 

 

Emotikon: Zaskoczony gdy się zalogowałem na orange.pl to klikając tutaj publikuj, przeładowało stronę na autoryzację i samo się zalogowało.

 

Przepraszam za zamieszanie, błąd był u mnie, w jednym skrypcie ladowanym przez przeglądarkę, zapomniałem że jeszcze takie ustrojstwo mam zainstalowane oprócz ublocka 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Zauważyłem że ranking użytkowników odświeża się z pewnym opóźnieniem. Tutaj coś nie gra do końca.  


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 45
  • 115
  • 0

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Jeżeli mamy sobie tu pomagać to potrzeba niezawodnej apki na telefon ...

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 36
  • 92
  • 6

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Fakt, przydałaby się. Znacznie by to ułatwiło sprawę wchodzenia na forum i byłoby wygodniejsze 🙂